Wsparcie dla lek. wet. Olgi Nazarovej

Wsparcie dla lek. wet. Olgi Nazarovej

Pani dr Olga Nazarova razem ze swoją rodziną przyjechali do Polski z Ukrainy, jako uchodźcy. W skutek ucieczki z Dniepru pani doktor jak i jej cała rodzina straciła wszystko – dom, pracę, sposób życia… . Pomimo tak dużej straty cała rodzina zaczęła prowadzić nowe życie tutaj, w Polsce. Do pewnego czasu.

W tym roku 10-letni u syna pani dr Nazarov, Timofeya zdiagnozowano nowotwór mózgu. W lutym odbyła się operacja usunięcia guza. Po operacji chłopiec odbył trzymiesięczną rehabilitację i 4 kursy chemioterapii. Po odbyciu leczenia w Centrum zdrowia Dziecka w Warszawie Timofey wrócił do domu pod Wałbrzychem. Niestety, po operacji u chłopca rozwinął się zespół tylnojamowy: nie mógł chodzić, mówić, połykać… W chwili obecnej potrzebna jest intensywna rehabilitacja dziecka, na którą potrzebne są środki finansowe.

Straciliśmy wszystko: nasz dom, nasz zwykły sposób życia, naszą ulubioną pracę… Ale najważniejsze, co zabraliśmy ze sobą, to czwórka naszych dzieci. Marzyliśmy tylko o bezpieczeństwie dla nich – pisze w swoim liście dr Olga Nazarova. – Przed nami radioterapia i 8 kolejnych kursów chemioterapii. Timofey znacznie poprawił się neurologicznie i teraz ponownie uczy się chodzić i połykać. Nadal nie może mówić. W związku z tym proszę o pomoc w rehabilitacji. Lekarze mówią, że przed nim jeszcze bardzo długa droga do powrotu do zdrowia.

Szczegółowe informacje o chorobie Timofeya oraz zbiórce można znaleźć na stronie Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym ,,Kawałek Nieba”.

Wsparcie finansowe można przekazywać na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba
nr konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
w tytule przelewu wpisując: 4008 pomoc dla Tima Nazarov

Wierzymy, że społeczność polskich lekarzy weterynarii i firm, które z nami współpracują, wesprze Timofeya oraz jego rodzinę w walce o zdrowie.

Znajdź swoją kategorię

2679 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.