FAQ - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) to zbiór najczęściej trafiających do vetkompleksowo.pl pytań i odpowiedzi pozwalających rozwiać nurtujące naszych czytelników wątpliwości.

Jeśli nasze FAQ nie zawiera pytania, na które poszukujesz odpowiedzi zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta:

tel. 32 788 51 28
Infolinia 801 888 980
Fax 32 788 51 49
e-mail: dok@elamed.pl

Czynny od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00.

lub redakcją czasopisma „Weterynaria w Praktyce” i „Weterynaria w Terenie”.

W grudniu 2019 r. pojawiła się nowa wersja strony weterynaria.elamed.pl funkcjonująca pod adresem vetkompleksowo.pl. Konta założone na poprzedniej wersji strony nie zostały przeniesione, co wynikało z braku możliwości technicznych i systemowych.

Na vetkompleksowo.pl zmieniła się struktura dostępu do materiałów dostępnych na stronie. W zależności od wykupionego pakietu użytkownik ma dostęp tylko do wybranych sekcji.

Dane do logowania, które obowiązywały na stronie weterynaria.elamed.pl nie obowiązują przy logowaniu na stronie vetkompleksowo.pl – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

Za wszelkie niedogodności oraz utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy.
W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą – wystarczy się skontaktować z Działem Obsługi Klienta, tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl.

Aby móc zalogować się na konto, najpierw trzeba się zarejestrować na portalu.
W formularzu rejestracji należy podać adres e-mail, numer prawa wykonywania zawodu, imię i nazwisko i numer telefonu, następnie potwierdzić adres e-mail wprowadzony w formularzu.

Jeśli mail z potwierdzeniem nie dotarł, warto sprawdzić folder SPAM.

Prenumeratorzy „Weterynarii w Praktyce” powinni podać mail, który został wskazany podczas zakupu prenumeraty.

Przypominamy! Dane do logowania, które obowiązywały na stronie weterynaria.elamed.pl nie obowiązują przy logowaniu na stronie vetkompleksowo.pl – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

Dostęp do portalu dla subskrybenta zostanie udostępniony po potwierdzeniu płatności przez system Dotpay. S.A..

Aby zalogować się na swoje konto, należy wcześniej się zarejestrować. Adres e-mail podany w trakcie rejestracji i przy zakupie prenumeraty musi być ten sam.

Przypominamy! Dane do logowania, które obowiązywały na stronie weterynaria.elamed.pl nie obowiązują przy logowaniu na stronie vetkompleksowo.pl – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

Prenumeratorzy papierowej wersji czasopisma mają dostęp do wybranych treści zamieszczonych w serwisie (ok. 30%).

Aby uzyskać dostęp do wszystkich treści należy wykupić opcję subskrypcji w profilu klienta.

Jeśli posiadają Państwo dodatkowe pytania dotyczące funkcjonowania portalu vetkompleksowo.pl serdecznie zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta: tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Pracownicy Działu Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Wykupienie subskrypcji jest możliwe tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu w profilu klienta.

Płatności za dostęp do portalu można dokonać jedynie poprzez serwis płatności on-line Dotpay S.A.

W razie niepowodzenia należy odświeżyć stronę i spróbować dokonać zakupu jeszcze raz.

Zakupiona subskrypcja obowiązuje na okres jednego roku kalendarzowego i nie podlega zwrotowi.

Jeśli posiadają Państwo dodatkowe pytania dotyczące funkcjonowania portalu vetkompleksowo.pl serdecznie zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta: tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl.

Pracownicy Działu Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Poznaj nasze serwisy