Współpraca - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

Współpraca

Na czy będzie poległa nasza współpraca?

Wytyczne dla autorów

Zapraszamy do zapoznania się kilkoma wskazówkami odnośnie publikacji na łamach „Weterynarii w Praktyce” i „Weterynarii w Terenie”.

Artykuł nadsyłany do redakcji powinien:
  • zawierać poprawną zawartość merytoryczną, zgodną z ustalonym tematem artykułu;
  • posiadać minimum 17 000 znaków;
  • posiadać bibliografię i odnośniki do niej zawarte w treści;
  • zawierać tytuł, streszczenie oraz słowa kluczowe w języku polskim i angielskim;
  • przesłane ryciny należy ponumerować oraz opisać, warto też oznaczyć ich miejsce w tekście;
  • zdjęcia powinny posiadać rozdzielczość min. 300 dpi, być ostre i najlepiej w formie oryginalnej (bez przycinania, rozjaśniania itd.) – tym zajmie się grafik wydawnictwa. Format pliku: jpg.

Współpraca może obejmować przygotowanie cyklu materiałów lub pojedynczego artykułu. W jej ramach podpisujemy z autorem umowę, sporządzoną na podstawie danych przekazanych przez osobę podejmującą współpracę.

Każdorazowo umowa jest przygotowywana w dwóch egzemplarzach i przesyłana do autora w celu jej podpisania.

Artykuły można napisać wraz ze współpracownikami, doktorantami lub studentami. Za każdą treść autor otrzymuje honorarium. Należy pamiętać, że proces akceptacji artykułu do druku trwa, ponieważ wszystkie treści podlegają recenzji merytorycznej.

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.