Warunki korzystania z serwisu - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Warunki korzystania z serwisu

1. Logowanie do portalu vetkompleksowo.pl jest możliwe po wpisaniu w formularzu logowania adresu e-mail oraz hasła podanych przy rejestracji konta Klienta. Dane podane przy rejestracji konta mogą zostać zmienione po zalogowaniu się na konto Klienta (zakładka „Twoje konto”).

2. Dane do logowania, które obowiązywały na stronie weterynaria.elamed.pl nie obowiązują przy logowaniu na stronie vetkompleksowo.pl – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

3. Klient zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy loginu i hasła do swojego konta na portalu vetkompleksowo.pl; hasło stanowi informację poufną do wyłącznej wiadomości Klienta.

4. Klient, który zarejestrował konto, może korzystać z portalu vetkompleksowo.pl w ograniczonym zakresie. Prenumeratorzy papierowej wersji czasopisma mają dostęp do wybranych treści zamieszczonych w serwisie (ok. 30%). Aby uzyskać dostęp do całego portalu Klient musi wykupić pełną subskrypcję, wykaz dostępnych opcji dostępu do portal tutaj.

5. Zakupiona subskrypcja obowiązuje na okres jednego roku kalendarzowego i nie podlega zwrotowi.

6. Klient w ramach swojego konta może zamieszczać Wpisy na forum portalu vetkompleksowo.pl, które powinny być merytoryczne oraz dotyczyć tematycznie wątku, w którym zostały zamieszczone.

7. Wpisy nie mogą naruszać powszechnie obowiązujących przepisów prawa, praw osób trzecich, w tym praw na dobrach niematerialnych i dóbr osobistych osób trzecich ani zasad współżycia społecznego. Za Wpisy sprzeczne z zasadami współżycia społecznego uznaje się materiały niezgodne z charakterem funkcjonalności portalu vetkompleksowo.pl, w której zostały zamieszczone – tj. niemerytoryczne lub nie na temat, informacje naruszające prywatność osób trzecich (w tym ich numery telefonów, adresy e-mail lub inne dane adresowe), a także materiały służące promocji lub reklamie określonych usług, produktów lub działalności, w tym w postaci linków do innych stron.


W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą – wystarczy się skontaktować z Działem Obsługi Klienta, tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.