Warunki korzystania z serwisu - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

Warunki korzystania z serwisu

1. Logowanie do portalu vetkompleksowo.pl jest możliwe po wpisaniu w formularzu logowania adresu e-mail oraz hasła podanych przy rejestracji konta Klienta. Dane podane przy rejestracji konta mogą zostać zmienione po zalogowaniu się na konto Klienta (zakładka „Twoje konto”).

2. Dane do logowania, które obowiązywały na stronie weterynaria.elamed.pl nie obowiązują przy logowaniu na stronie vetkompleksowo.pl – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

3. Klient zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy loginu i hasła do swojego konta na portalu vetkompleksowo.pl; hasło stanowi informację poufną do wyłącznej wiadomości Klienta.

4. Klient, który zarejestrował konto, może korzystać z portalu vetkompleksowo.pl w ograniczonym zakresie. Prenumeratorzy papierowej wersji czasopisma mają dostęp do wybranych treści zamieszczonych w serwisie (ok. 30%). Aby uzyskać dostęp do całego portalu Klient musi wykupić pełną subskrypcję, wykaz dostępnych opcji dostępu do portal tutaj.

5. Zakupiona subskrypcja obowiązuje na okres jednego roku kalendarzowego i nie podlega zwrotowi.


W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą – wystarczy się skontaktować z Działem Obsługi Klienta, tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl.

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.