Rozwijaj swoją karierę weterynaryjną w Wielkiej Brytanii - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

Rozwijaj swoją karierę weterynaryjną w Wielkiej Brytanii

Szukasz nowych możliwości rozwoju zawodowego? Znajdziesz je w Medivet w Wielkiej Brytanii. Prowadzona przez lekarzy weterynarii sieć klinik Medivet, tworzy najlepsze miejsce pracy w branży weterynaryjnej. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak to robią i co to może oznaczać dla Twojej kariery.

Czym kieruje się Medivet?

Wyjątkowa opieka, która zawsze jest na miejscu – to przekaz, który Medivet kieruje do opiekunów zwierząt w całej Wielkiej Brytanii. Dzięki temu zbudowali stale powiększającą się sieć klinik weterynaryjnych.

Ta prowadzona przez weterynarzy organizacja nie jest typową korporacją. Nieustannie zmienia ona sposób funkcjonowania całej branży, stawiając pacjentów i ich właścicieli na pierwszym miejscu. Aby zagwarantować opiekę najwyższej jakości, grupa tworzy najlepsze miejsce pracy w branży weterynaryjnej. Dlatego w każdej przychodni i w każdym regionie stawiają na wsparcie w rozwoju i budowanie atmosfery sprzyjającej współpracy.

Dzięki swojemu podejściu, Medivet zapewnia dostęp do szerokiej gamy specjalizacji, najwyższej klasy sprzętu diagnostycznego i terapeutycznego dla zwierząt domowych, a także sprawia, że oferuje wszystkim swoim pracownikom satysfakcjonującą i rozwijającą pracę.

Medivet od lat wspiera zagranicznych lekarzy weterynarii, ich współpracowników i przyjaciół w relokacji, więc jeśli chcesz mieszkać i pracować w Wielkiej Brytanii, z pewnością otrzymasz pomoc finansową i logistyczną. Jako sponsor wizowy kategorii A, Medivet zaoferuje też cenne wskazówki i wesprze w trakcie tego procesu.

Model Medivet

Dowiedz się wszystkiego o Medivet tutaj.

Medivet posiada ponad 400 lecznic w całej Wielkiej Brytanii, z których wiele jest prowadzonych przez lekarzy weterynarii – Branch Partnerów stale współpracujących ze sobą. Każda praktyka jest wspierana przez jeden z 25 całodobowych szpitali na terenie Wielkiej Brytanii. Centra te są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i są miejscem pracy medycznych ekspertów, którzy, podobnie jak wszyscy lekarze weterynarii w Medivet, wspierani są w ciągłym rozwoju i wprowadzaniu innowacji.

medivet

W związku z tym istnieje naprawdę wiele możliwości pracy w ośrodkach na terenie całej Wielkiej Brytanii ‒ a następnie zdobywania doświadczenia jeszcze dalej i szybciej.

Grupa profesjonalnych lekarzy weterynarii pracuje razem w Medivet, dzieląc się wiedzą i zasobami. Możesz więc liczyć na pełne wsparcie ze strony kolegów, którzy chętnie dzielą się umiejętnościami i doświadczeniem.

To świetny sposób na uczenie się od kolegów w pracy, a jednocześnie wspieranie Twojego rozwoju zawodowego: Medivet będzie inwestował w Twoje kompetencje, abyś mógł rozwijać się w swoim zawodzie, doskonalić umiejętności i cieszyć się satysfakcjonującą karierą.

Inwestowanie w lekarzy weterynarii i ich karierę.

Dla lekarzy weterynarii Medivet wsparcie i rozwój są gwarantowane. Bez względu na to, czy jesteś głównym, asystentem czy nocnym lekarzem weterynarii, lekarze weterynarii Medivet mają dostęp do najnowszych technologii diagnostycznych i metod leczenia, a także do ogólnokrajowej sieci podobnie myślących profesjonalistów ‒ nie zapominając oczywiście o dedykowanych zespołach pracujących w praktyce. Możliwości są nieograniczone, a pakiety ciągłego rozwoju zawodowego nie mają sobie równych.

medivet

Dzięki regularnym ocenom wyników i spotkaniom możesz rozwijać swoje umiejętności w dowolny sposób i stworzyć karierę, o jakiej zawsze marzyłeś. Oprócz pracy z różnymi przypadkami, otrzymasz roczny pakiet 1500 funtów na ciągły rozwój zawodowy oraz trzy dni na szkolenia zewnętrzne z różnych dziedzin. Dostępne jest również sponsorowanie certyfikatów i specjalizacji, co pozwala na pogłębianie wiedzy w konkretnym obszarze opieki weterynaryjnej.

Medivet stworzył również wewnętrzne, zawsze dostępne kursy, abyś mógł rozwijać umiejętności miękkie w takich obszarach, jak asertywność, wytrwałość czy radzenie sobie z trudnymi rozmowami z klientami, zapewniając Ci wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

Kiedy będziesz gotowy, możesz przejść do biznesu i zarządzania, stając się współwłaścicielem i prowadząc własną praktykę Medivet jako Branch Partner lub zajmując stanowisko administracyjne. Dla ambitnych i oddanych lekarzy weterynarii praca w Medivet oznacza kontrolę nad swoją karierą i możliwość zapewniania wyjątkowej opieki zwierzętom.

Po drodze staniesz się częścią podobnie myślącej społeczności Partnerów Medivet, lekarzy weterynarii i pielęgniarek, którzy są dumni z tego, że oferują najlepszą jakość opieki weterynaryjnej, a ich ciężka praca jest dostrzegana, doceniana i nagradzana.

medivet
Bardziej satysfakcjonujący sposób budowania swojej kariery…

Program rozwoju absolwentów Medivet oferuje wynagrodzenie początkowe w wysokości 35 000 funtów (wzrastające do 40 000 funtów po ukończeniu programu) oraz dodatek na samochód (lub samochód służbowy) w wysokości 2500 funtów. Wszystkie opłaty RCVS, opłaty VDS, członkostwo w BVA i pierwszy rok członkostwa w BSAVA zostaną opłacone.

… z wiodącym uznaniem w branży

Zarejestrowane pielęgniarki weterynaryjne otrzymują wiodącą w branży i wysoce satysfakcjonującą pensję początkową w wysokości 30 000 funtów oraz dodatek na ciągły rozwój osobisty (CPD), który został podniesiony z 300 do 750 funtów rocznie. Jest to wyraźny znak zaangażowania firmy Medivet w rozwój pielęgniarek i zapewnienie im wsparcia i szkoleń, których potrzebują, aby wykorzystać swój potencjał i rozwijać karierę zawodową.

medivet
PLUS: Pracuj po swojemu

Dla Medivet elastyczność jest istotnym elementem budowania najlepszego miejsca pracy w branży weterynaryjnej. Dlatego też Medivet umożliwia swoim Branch Partnerom, lekarzom weterynarii i pielęgniarkom weterynaryjnym budowanie takiej kariery, która wzbogaca ich życie osobiste i zawodowe.

Dla tych, którzy potrzebują maksymalnej elastyczności, dostępna jest praca w niepełnym wymiarze godzin, tylko w roku szkolnym, w dni powszednie, weekendy, noce, a nawet umowy na zero godzin.

Zapoznaj się z ofertami, które mamy obecnie dostępne.

Jeśli myślisz o budowaniu swojej kariery weterynaryjnej w bardziej satysfakcjonujący sposób, jest to świetny moment, aby porozmawiać z Medivet o wsparciu i możliwościach, jakie oferują w Wielkiej Brytanii.

Skontaktuj się z nami:

Kasia Zakrzewska
International Recruitment Partner
mail: kasia.kozlowska@medivet.co.uk
tel.: +48 798 195 915

Znajdź swoją kategorię

2600 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.