Kontakt - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Kontakt

Redakcja

Redaktor Zarządzająca
Monika Cukiernik
tel. 32 788 51 15
e-mail: m.cukiernik@elamed.pl

Redaktor naczelny
dr n. wet. Wojciech Hildebrand

Adres redakcji

Elamed Media Group
40-203 Katowice
Al. Roździeńskiego 188C
tel. 32 788 51 28
e-mail: weterynaria@elamed.pl

Redaktor
Monika Mańka 
tel. 694 418 245
e-mail: m.manka@elamed.pl

Młodszy redaktor
Karolina Osys
tel. 885 058 810
e-mail: k.osys@elamed.pl

Asystent redakcji
Angelika Nowak
e-mail: a.nowak@elamed.pl


Dział reklamy i marketingu

Kierownik działu marketingu
Honorata Guzik
tel. 795 400 115
e-mail: h.guzik@elamed.pl

Specjalista ds. promocji i reklamy
Aleksandra Konopka
tel. 784 975 093
e-mail: a.konopka@elamed.pl

Specjalista ds. marketingu
Magdalena Flak-Kwiatkowska
tel. 728 922 025
e-mail: m.flak@elamed.pl

Dział Obsługi Klienta

tel. 32 788 51 28
kom. +48 696 540 532
Infolinia 801 888 980
fax 32 788 51 49
e-mail: dok@elamed.pl

Czynny od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00.

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z regulaminem ŚUDE i akceptuję jego treść
    Regulamin ŚUDE

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz dystrybucji czasopism przez Administratora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty handlowej zgodnie z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym (Dz.U. z 2014 r., poz. 243).

    Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.