Postępy w leczeniu i opiece nad cielętami

Postępy w leczeniu i opiece nad cielętami

W grudniu odbyła się Międzynarodowa Konferencja „Postępy w leczeniu i opiece nad cielętami”. Prelegenci przyjechali do Wrocławia na zaproszenie prof. dr. hab. Tadeusza Stefaniaka.


Konferencja odbyła się w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego przy pl. Grunwaldzki 24. Organizatorami byli Zakład Immunologii i Prewencji Weterynaryjnej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Sekcja Neonatologii PTNW, Sekcja Fizjologii i Patologii Przeżuwaczy, Polskie Stowarzyszenie Bujatryczne, we współpracy Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Na konferencję zaproszono przede wszystkim praktykujących lekarzy weterynarii, hodowców bydła mlecznego i mięsnego i studentów kierunku weterynaria. Grono specjalistów z Polski i zagranicy w swych wystąpieniach próbowało wyjaśnić słuchaczom istotę odkrytych mechanizmów i zaproponować nowe rozwiązania, które warto wprowadzić w dzisiejszej praktyce chowu bydła.

Znajdź swoją kategorię

2600 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.