O czasopismach - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

O czasopismach

„Weterynaria w Praktyce” oraz „Weterynaria w Terenie” to czasopisma oraz publikacje tworzone z myślą o wspieraniu kompleksowej edukacji lekarzy weterynarii. W ramach naszej działalności organizujemy także konferencje oraz szkolenia dla lekarzy weterynarii w praktyce i w terenie. Naszą misją jest stałe wspieranie rozwoju medycyny weterynaryjnej oraz kształcenia lekarzy, studentów oraz techników weterynarii.


Poznaj lepiej czasopisma, które w praktyce od lat wspierają lekarzy weterynarii małych i dużych zwierząt w ich codziennej pracy.

  • „Weterynaria w Praktyce” już od 2004 roku towarzyszymy lekarzom weterynarii w ich gabinetach i klinikach, dostarczając informacji z wszystkich dziedzin medycyny weterynaryjnej, począwszy od dermatologii, kardiologii, czy chirurgii, poprzez wiedzę z zakresu biznesu i najnowszych technologii w weterynarii, aż po najświeższe doniesienia z branży. Artykuły przygotowywane są przez specjalistów w swoich dziedzinach. Naszym Redaktorem Naczelnym jest specjalista z zakresu onkologii weterynaryjnej – dr n. wet. Wojciech Hildebrand. W każdym numerze znajdują się pomocne komentarze i wskazówki ekspertów, które są cennym źródłem informacji w codziennej pracy lekarzy weterynarii. Poznaj z nami najnowsze doniesienia, metody i techniki prezentowane przez praktykujących lekarzy weterynarii, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na łamach każdego wydania czasopisma. Korzystaj z aktualnych zestawień produktowych i sprzętowych, które przygotowujemy specjalnie dla Ciebie!
  • „Weterynaria w Terenie” to lider w branży kształcenia ustawicznego lekarzy weterynarii związanych z chorobami zwierząt gospodarskich oraz koni. Naszym Redaktorem Naczelnym jest ceniony specjalista z zakresu hipiatrii – prof. dr hab. Artur Niedźwiedź. Od ponad 16 lat „Weterynaria w Terenie” aktywnie wspiera edukację lekarzy weterynarii na krajowym rynku wydawniczym, publikując artykuły o najwyższym poziomie merytorycznym, pisane przez praktyków, dla praktyków. Każde wydanie zawiera temat przewodni, dotyczący zazwyczaj najbardziej aktualnego problemu na polu medycyny weterynaryjnej, jak również treści dedykowane: hyopatologom, bujatrom, oraz hipiatrom. W czasopiśmie, oprócz artykułów przeglądowych, publikujemy także teksty o charakterze kazuistycznym, w których eksperci pokazują praktyczne schematy leczenia, które są na bieżąco aktualizowane w związku z pojawianiem się nowych preparatów. Sporo uwagi poświęcamy również nowym technikom diagnostycznym, zarówno z zakresu diagnostyki klinicznej, jak i laboratoryjnej.


Kierujemy się zasadą, że teksty są tworzone przez praktyków dla praktyków.
Wszystkie treści skonstruowane są tak, aby lekarz weterynarii mógł je wprowadzić „od zaraz” do swej praktyki.


Wydajemy także dodatki tematyczne

W praktyce są to Monografie:

W terenie dwa specjalne wydania poświęcamy tematyce:

Zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności!

Naszą misją jest kompleksowa edukacja i dzielenie się wiedzą.
Zapraszamy też do zakupu prenumerat, które gwarantują stały dostęp do praktycznej wiedzy.Dziękujemy za zaufanie!

Każdego dnia staramy się spełnić pokładane w nas oczekiwania, stale pomagając lekarzom weterynarii #vetkompleksowo aktualizować i zgłębiać wiedzę.


Do zobaczenia na naszych fanpage’ach:

Poznaj nasze serwisy