O czasopiśmie - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

O czasopiśmie

nagroda cykl zagadek weterynaria w praktyce prenumerata

„Weterynaria w Praktyce” już od 2004 roku towarzyszy Państwu w pracy. Staramy się informować o najnowszych osiągnięciach w medycynie weterynaryjnej. Najlepsi specjaliści, praktycy o uznanym autorytecie przygotowują artykuły, dzielą się swoim doświadczeniem, wspierają Państwa w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów, ale także w prowadzeniu przedsiębiorstwa, jakim jest zakład leczenia zwierząt. Staramy się, aby wiedza przekazywana w czasopiśmie była aktualna, przedstawiona w sposób przystępny i praktyczny.

W każdym wydaniu publikujemy ok. 15 artykułów merytorycznych, które są trzonem działu VET-MEDYCYNA. To właśnie w tym dziale umieszczamy prace o charakterze przeglądowym bądź kazuistycznym z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej, wśród nich: Chirurgia, Choroby Wewnętrzne, Choroby Zakaźne, Kardiologia, Parazytologia, Żywienie, Diagnostyka (Diagnostyka RTG, Diagnostyka USG).

Inne działy:

VET Kwestionariusz – wywiad z ekspertem pojawiającym się na naszej okładce, w którym znajdują się pogłębione treści przedstawione w głównym artykule wydania.
Polecamy – to artykuł otwierający wydanie. Zazwyczaj dotyczy tematu „na czasie”.
VET LEX – nowości prawne, aktualizacja przepisów, ustaw.
VET Biznes – teksty o charakterze marketingowym. Pamiętajmy, że lekarz jest managerem, którego lecznica musi przynieść wymierne korzyści.

Kierujemy się zasadą, że teksty są tworzone przez praktyków dla praktyków. Wszystkie treści skonstruowane są tak, aby lekarz mógł je wprowadzić „od zaraz” do swej praktyki. Czasopismo nie posiada tematu przewodniego, publikowane artykuły obejmują rożne dziedzin medycyny.

Ciekawym uzupełnieniem jest zestawienie produktowe – szybka nawigacja dla tych, którzy chcą kupić sprzęt i szukają parametrów technicznych w celu ich porównania.

Wydajemy także dodatki tematyczne:
  • Dermatologiczno-endokrynologiczny
  • Kardiologiczny
  • Chirurgiczny
  • Żywieniowy
  • Medycyna kotów

Dziękujemy za zaufanie. Postaramy się spełnić pokładane w nas oczekiwania, stale pomagając lekarzom weterynarii aktualizować i zgłębiać wiedzę.

Pragniemy też zaprosić na organizowane przez redakcję „Weterynaria w Praktyce” konferencje i szkolenia. Podczas, których można pogłębić swoją wiedzę praktyczną w zakresie m.in. chirurgii, dermatologii, czy diagnostyki.

Zachęcamy do prenumeraty, która gwarantuje stały dostęp do praktycznej wiedzy.
Jak również zaglądania na nasz fanpage vetkompleksowo na Instagramie i „Praktycznie o Weterynarii” na Facebooku.

Czasopismo jest indeksowane w bazie Index Copernicus oraz posiada 5 pkt Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.