WSAVA organizuje kurs w zakresie rozwoju zawodowego i dobrego samopoczucia - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

WSAVA organizuje kurs w zakresie rozwoju zawodowego i dobrego samopoczucia

wsava
fot. WSAVA
Powszechnie przyjmuje się, że wymagania zawodu lekarza weterynarii, zaostrzone przez czynniki takie jak niedobory personelu, bariery w dostępie do leków weterynaryjnych oraz skutki pandemii COVID-19, negatywnie wpływają na samopoczucie psychiczne i zdrowie fizyczne wielu lekarzy weterynarii, powodując niedopuszczalny poziom stresu i wypalenia zawodowego.

Grupa Professional Wellness Group (PWG) WSAVA działa na rzecz poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich członków zespołu weterynaryjnego. Nadchodzące globalne wytyczne WSAVA dotyczące dobrego samopoczucia zawodowego są ważnym krokiem w kierunku wprowadzenia pozytywnych zmian i poprawy samopoczucia wszystkich lekarzy weterynarii na całym świecie.

Dla tych, którzy chcieliby dalej rozwijać swoją wiedzę, WSAVA Certificate in Professional Development and Personal Wellbeing zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku. Oferuje on uczącym się przestrzeń, w której można zbudować osobistą mapę rozwoju kariery, opartą na zasadach dobrego samopoczucia i samoopieki.

W szczególności będzie oferować podejścia do:
zastanowienia się nad barierami na drodze do sukcesu i strategiami potrzebnymi do ich przezwyciężenia odkrywania różnych sposobów uczenia się nowych umiejętności związanych z osobistymi celami.

Kluczowe cechy:
Oparte na globalnych wytycznych WSAVA dotyczących dobrego samopoczucia zawodowego Format online dla wygody i łatwego dostępu Zgłoszony do akredytacji RACE

Rejestracja możliwa jest za pomocą formularza dostępnego pod adresem >>TUTAJ<<. Więcej informacji wkrótce.

*Treść kursu może ulec zmianie. Pełne szczegóły będą dostępne w momencie uruchomienia certyfikatu we wrześniu 2023 r.

Źródło: COMING SOON: WSAVA Certificate in Professional Development and Personal Wellness

Czytaj także: Zapraszamy na jedyne takie warsztaty z chirurgii kolana!

Znajdź swoją kategorię

2643 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.