Wielofunkcyjny gryzak stomatologiczny Virbac VEGGIEDENT® ZEN

Wielofunkcyjny gryzak stomatologiczny Virbac VEGGIEDENT® ZEN

VEGGIEDENT® ZEN – praktyczny wielofunkcyjny gryzak stomatologiczny firmy Virbac już dostępny!

VEGGIEDENT® ZEN to wielofunkcyjny gryzak stomatologiczny przeznaczony dla psów wymagających codziennego wsparcia w efektywnej pielęgnacji zębów i łagodzeniu stresu.

Technologia FR3SH zastosowana w gryzakach VEGGIEDENT® ZEN pomaga zachować zdrowy i świeży oddech. Gryzaki mają innowacyjny kształt litery Z, co ułatwia psom ich uchwycenie i żucie. Wyjątkowy kształt w połączeniu z rozmiarem i teksturą, ogranicza powstawanie płytki nazębnej i kamienia nazębnego, zwiększając tym samym skuteczność pielęgnacji zębów.
Gryzaki VEGGIEDENT® ZEN wspierają zdrowie jamy ustnej psów oraz zawierają koncentrat zielonej herbaty będącej źródłem L-teaniny znanej ze swoich właściwości relaksacyjnych.

Opakowanie zawiera 15 sztuk gryzaków.

WSKAZANIA: Codzienna higiena jamy ustnej i łagodzenie stresu – 1 gryzak na dzień. Należy zapewnić ciągły dostęp do świeżej wody pitnej.

Rozmiary gryzaków:
– XS – waga psa poniżej 5 kg
– S – waga psa od 5 kg do 10 kg
– M – waga psa od 10 kg do 30 kg
– L – waga psa powyżej 30 kg

Znajdź swoją kategorię

2600 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.