Targi Medycyny Weterynaryjnej VET-EXPO oraz Kongres "Współczesna Weterynaria"

Targi Medycyny Weterynaryjnej VET-EXPO oraz Kongres „Współczesna Weterynaria”

W trzecim weekendzie kwietnia (20-21.04) w łódzkiej hali Expo odbędą się Targi Medycyny VET-EXPO oraz Kongres Medycyny Weterynaryjnej „Współczesna Weterynaria”. Te coroczne spotkania gromadzą weterynarzy, techników weterynaryjnych, producentów sprzętu medycznego, farmaceutów oraz innych specjalistów związanych z opieką nad zwierzętami.

Jednym z głównych celów targów weterynaryjnych jest prezentacja najnowszych osiągnięć w dziedzinie zdrowia zwierząt. Firmy farmaceutyczne zaprezentują nowe leki i szczepionki, które mogą poprawić zdrowie i dobrostan zwierząt. Producenci sprzętu weterynaryjnego zaprezentują nowoczesne technologie diagnostyczne i terapeutyczne które pozwalają na szybką i skuteczną opiekę nad pacjentami. Zorganizowane zostały również liczne konferencje, warsztaty i prezentacje, które pozwolą uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę na temat najnowszych trendów w dziedzinie weterynarii. Specjaliści podzielą się swoimi doświadczeniami, prezentując przypadki kliniczne i omawiając najnowsze badania.

Targi weterynaryjne stwarzają idealną okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i budowania relacji między przedstawicielami różnych sektorów branży. Współpraca między producentami sprzętu medycznego, farmaceutycznego a praktykującymi weterynarzami jest kluczowa dla rozwoju nowoczesnej opieki weterynaryjnej. Targi umożliwiają także nawiązywanie kontaktów międzynarodowych, co przyczynia się do globalnej wymiany wiedzy i doświadczeń.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwość zarejestrowania się na wydarzenie znajduje się na stronie internetowej organizatora.

Znajdź swoją kategorię

2600 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.