Pierwsze wydanie w tym roku już dostępne!

Pierwsze wydanie w tym roku już dostępne!

Zapraszamy do lektury styczniowo-lutowego wydania czasopisma „Weterynaria w Praktyce”. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z lek. wet. Jakubem Migurskim, absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2012 r. Rozmawiamy o tym, jakie postępowanie diagnostyczne i chirurgiczne można wdrożyć w przypadku zaawansowanej niewydolności oddechowej z zagrożeniem zdrowia lub życia, spowodowanej zapadnięciem się tchawicy lub oskrzeli u psów.

Z każdym rokiem wprowadzamy na naszych łamach nowe cykle publikacji. Pierwszy z nich to artykuły doktora Giana Luca Rovestiego z zakresu ortopedii zwierząt towarzyszących. Druga nowość, to materiały Sławomira Rajcha, doświadczonego menadżera wyższego szczebla, który będzie na naszych stronach poruszać tematy biznesowe.

Zapraszamy do lektury i życzmy wszelkiej pomyślności w roku 2024!

Znajdź swoją kategorię

2550 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.