Petplan 2024 - Laureaci nagród weterynaryjnych

Petplan 2024 – Laureaci nagród weterynaryjnych

Petplan ogłosił zwycięzców swoich nagród weterynaryjnych 2024 podczas ceremonii czarnego krawata w Manchesterze, której gospodarzem była osobowość telewizyjna – Claudia Winkleman.

Teraz, po raz 25. nagrody wyróżniły najwybitniejszych lekarzy weterynarii w kraju, którzy zostali nominowani zarówno przez klientów, jak i współpracowników za ich ciężką pracę i zaangażowanie w utrzymanie zdrowia zwierząt domowych.

Alison Hammond z Mainstone Veterinary Clinic w Romsey otrzymała tytuł Weterynarza Roku, Nicole Shorto z Peak Veterinary Practice w Sheffield otrzymała tytuł Pielęgniarki Weterynaryjnej Roku, podczas gdy House i Jackson zgarnęli nagrodę Praktyka Roku.

Wydarzenie miało miejsce 22 marca w Albert Hall w Machesterze, a nagrody zostały wręczone w pięciu kategoriach:
Weterynarz Roku: Alison Hammond, Mainstone Veterinary Clinic, Romsey
Pielęgniarz Weterynaryjny Roku: Nicole Shorto, Peak Veterinary Practice, Sheffield
Personel Wsparcia Roku: Rachel Tring, Pride Veterinary Centre, Derby
Kierownik Roku: Johanna Moore, Dave Cumber Vets, Weymouth
Praktyka Roku: House i Jackson, Blackmore

Każdy zwycięzca został wybrany przez panel niezależnych ekspertów, w tym prezesów Służby Zwierząt i Weterynarii, BVNA i SPVS.

To był wieczór spotkaniowy, aby świętować wraz z finalistami i zwycięzcami na 2024 rok, a także by docenić ilu lekarzy weterynarii, którzy otrzymali te nagrody,w trakcie tej 25-letniej historii, zostało w ten sposób dotkniętych, zainspirowanych i wspartych – mówi Isabella von Mesterhazy, dyrektor handlowy Petplan. – W tym roku ogłoszonych zostało ponad 38 tys. nominacji. Te nagrody rosną w siłę, dzięki zarówno pracownikom weterynaryjnym, jak i właścicielom zwierząt domowych, którzy wyrażają swoje poparcie niesamowitej pracy, która odbywa się codziennie w praktyce.

Źródło: https://www.vettimes.co.uk/news/petplan-2024-veterinary-awards-winners/

Znajdź swoją kategorię

2600 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.