Okrągły Stół Lekarzy Weterynarii

Okrągły Stół Lekarzy Weterynarii

10 maja odbędzie się debata skierowana do podmiotów z branży weterynaryjnej, która obejmie dyskusję na temat waloryzacji stawek urzędowych lekarzy weterynarii. Organizatorami wydarzenia jest Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy Weterynarii. Debata odbędzie się w formie hybrydowej, co daje możliwość udziału w rozmowie w formie zdalnej bądź stacjonarnej, w Warszawie.

Przedmiotem debaty będzie waloryzacja stawek Urzędowych Lekarzy Weterynarii – istotny temat dla całej branży weterynaryjnej. Liczymy na owocną wymianę poglądów i konstruktywną dyskusję – podkreśla zarząd OZZLW.

Chętnych na udział w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się pod linkiem: https://forms.office.com/e/rL8vfNNfD1. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w formie stacjonarnej decyduje kolejność zgłoszeń.

Znajdź swoją kategorię

2643 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.