Lekarzu weterynarii, spotkajmy się na Targach KRAKDENT® - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

Lekarzu weterynarii, spotkajmy się na Targach KRAKDENT®

KRAKDENT®
Aparatura diagnostyczna, narzędzia chirurgiczne, najwyższej klasy urządzenia ułatwiające codzienną pracę w gabinecie weterynaryjnym – prezentowane będą podczas 29. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®, które odbędą się 30.03. -01.04. w EXPO Kraków. Udział w targach potwierdziło ponad 300 polskich i zagranicznych wystawców – w tym producentów i dostawców narzędzi weterynaryjnych.

Z roku na rok Targi KRAKDENT® odwiedza coraz więcej lekarzy weterynarii. Nie jest to dla nas zaskoczeniem, ponieważ lekarze weterynarii korzystają w 90% z tych samych urządzeń i narzędzi co pozostali lekarze. Po konsultacji ze środowiskiem weterynaryjnym postanowiliśmy, iż wzbogacimy ofertę targów o rozwiązania pomocne w gabinetach weterynaryjnych. Pomysł ten spotkał się z uznaniem wystawców, którzy na ten rok przygotowują specjalne oferty. Ponadto targi będą doskonałą okazją do bezpośredniego przetestowania urządzeń oraz nawiązania nowych biznesowych relacji – podkreśla Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.

Co zatem znajdziemy na Targach KRAKDENT®? Skalery do bezbolesnego skalingu, wysokiej klasy lampy polimeryzacyjne, przenośne rentgeny, skanery płytek fosforowych, energooszczędne zgrzewarki, nowoczesne autoklawy – to tylko kilka z przykładów urządzeń, jakie odwiedzający będę mogli przetestować na stoiskach. Ponadto nie zabraknie szerokiego wyboru precyzyjnych narzędzi pomocnych w codziennej pracy.

Zdrowy zwierzak to szczęśliwy zwierzak, ale i szczęśliwy właściciel. Właściciele gabinetów wiedzą, że inwestycja w wysokiej klasy urządzenia zwróci się w postaci większego zainteresowania ich kliniką. Pacjenci są bowiem coraz bardziej wymagający – poszukując gabinetu weterynaryjnego dla swojego pupila – wchodzą na strony, media społecznościowe, sprawdzają usługi i zwracają uwagę na urządzenia i metody wykorzystywane w leczeniu. Co zatem zrobić, aby nie pozostać w tyle? Odwiedzić Targi KRAKDENT®.

Przykładowe produkty dla weterynarii, które prezentowane będą podczas targów https://krakdent.pl/program-i-wystawcy/nowosci-na-targach/produkty-dla-weterynarii

Szczegóły na temat targów https://krakdent.pl/

Kup bilet https://krakdent.exposupport.pl/tickets

Znajdź swoją kategorię

2600 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.