hiPets wprowadza do Polski Provet Cloud – wiodący europejski system do zarządzania praktyką weterynaryjną - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

hiPets wprowadza do Polski Provet Cloud – wiodący europejski system do zarządzania praktyką weterynaryjną

hiPets rozszerza zakres swojego działania i oprócz największej platformy do rezerwacji wizyt w branży zwierzęcej zostaje wyłącznym dystrybutorem Provet Cloud – wiodącego w Europie, fińskiego systemu do zarządzania praktyką weterynaryjną.

– Od początku działania hiPets chcemy dostarczać lekarzom narzędzia wspierające ich pracę i ułatwiające odpowiadanie na potrzeby bardzo szybko rosnącej grupy młodych „zwierzęcych rodziców” – mówi Dorota Rymaszewska, prezes hiPets. – Regularnie docierały do nas prośby od klientów o stworzenie im rozwiązania do zarządzania praktyką, które będzie przede wszystkim bezpieczne i niezawodne, dostępne w chmurze i zintegrowane z nowoczesnymi narzędziami dla opiekunów jak hiPets. Przez kilka miesięcy analizowaliśmy rynek i prowadziliśmy rozmowy – zdecydowaliśmy się na współpracę z Provet Cloud, bo to jeden z najlepszych systemów na rynku, obecny w 31 krajach, w tym w UK czy USA, z którego korzystają tysiące lekarzy, w tym takie kliniki, jak np. Królewski Szpital Weterynaryjny przy Uniwersytecie w Cambridge – dodaje Rymaszewska.

hiPets zaprezentował nową ofertę na XXX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ w Łodzi.

– Provet Cloud będzie w Polsce dostępny jeszcze w tym roku, wraz z polską wersją językową i lokalnym wsparciem – mówi Rozalia Mikołajczak, Country Sales Manager w hiPets. – Chcemy zaoferować lekarzom rozwiązanie, które wspólnie z hiPets odmieni ich pracę. Na świecie korzysta z niego od wielu lat ponad 13 000 lekarzy – trudno o lepsze narzędzie – komentuje Mikołajczak.

Działający na rynku od dwóch lat hiPets nieustannie rozwija ofertę dla lekarzy weterynarii, ale także dla innych specjalistów opiekujących się zwierzętami, jak np. groomerzy. Firma zaczęła niedawno wprowadzać ofertę hiPets POWER, która jest usługą dostarczania nowych klientów lekarzom weterynarii i innym specjalistom. To czyni platformę jedyną kompleksową usługą na rynku, dającą opiekunom zwierząt narzędzia do kompleksowego dbania o ich zwierzaka. Firma została dostrzeżona przez światowego potentata, Mars Petcare, producenta karmy, ale też właściciela sześciu sieci weterynaryjnych świecie, który corocznie wybiera do swojego globalnego programu wsparcia Leap Venture Studio sześć firm

Szczegóły:
www.hipets.com/biznes

O hiPets

hiPets to system rezerwacji wizyt dla praktyk weterynaryjnych oraz wygodna aplikacja mobilna dla opiekunów zwierząt. Korzysta z niej już 200 000 użytkowników, dokonując co miesiąc rezerwacji u lekarzy weterynarii, groomerów i innych specjalistów z branży. hiPets jest też wydawcą serwisów psy.pl i koty.pl, które miesięcznie docierają do ponad miliona czytelników

O Provet Cloud

Provet Cloud to system zarządzania praktykami weterynaryjnymi zaprojektowany w celu usprawnienia i uproszczenia codziennego prowadzenia praktyk weterynaryjnych, szpitali i uniwersytetów. Łatwe w użyciu, konfigurowalne i oparte na chmurze, oszczędza czas, dzięki czemu lekarze weterynarii mogą skupić się na tym, co najważniejsze – zapewnianiu wyjątkowej opieki, poprawie obsługi klienta i rozwoju działalności.

Znajdź swoją kategorię

2550 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.