Firma Eurowet informuje o zmianie lokalizacji

Firma Eurowet informuje o zmianie lokalizacji

Informujemy, że od dnia 1.05.2024 firma Eurowet zmieniała swoją lokalizacje.

Nowy adres firmy to: Eurowet sp. z o.o. 62-800 Kalisz, ul. Wrocławska 53-57.

Aktualne pozostają wszelkie inne dane kontaktowe tj.: numery telefonów, adresy mailowe, adres strony internetowej jak i numery NIP, Regon, KRS.

W związku z powyższym prosimy o kierowanie korespondencji na wskazany nowy adres siedziby Spółki.

Przypominamy, że firma Eurowet jest producentem i dystrybutorem ponad 150 specjalistycznych preparatów dla psów, kotów i nowych zwierząt towarzyszących. Produkty oparte są na naturalnych składnikach i nowoczesnych technologiach. W ofercie znajdują się dermokosmetyki weterynaryjne, preparaty wspomagające zdrowie zwierząt, karmy uzupełniające, produkty do pielęgnacji oczu i uszu, preparaty do pielęgnacji jamy ustnej i zębów, kolekcja kosmetyków Kolor&Pielęgnacja.

Eurowet działa w Polsce od ponad 30 lat.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu
+48 62 753 05 75 lub +48 62 753 04 47
drogą mailową pod adresem biuro@eurowet.pl lub sprzedaz@eurowet.pl Więcej informacji na temat naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.eurowet.pl

Z wyrazami szacunku,
Zespół Eurowet.

Znajdź swoją kategorię

2643 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.