Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

wesołych świąt

Drodzy czytelnicy i autorzy artykułów,

Kończący się powoli 2020 rok był dla nas wszystkich trudny pod wieloma względami. Jako redakcja zmuszeni byliśmy przenieść, jak wiele innych firm, swoja pracę w tryb zdalny. Nie zwalniając mimo to tempa udało nam się zrealizować wszystkie tegoroczne publikacje, a nawet wypuściliśmy kilka nowych (książki, e-booki, dodatek Medycyna kotów).

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wam za to, że byliście z nami w tym roku, odwiedzaliście nasz portal, czytaliście nasze czasopisma, śledziliście nasze poczynania na facebooku, a od niedawna również na instagramie. Dziękujemy za wszystkie współprace, każdy nadesłany artykuł, wywiad i wypowiedzi eksperckie, za pomoc merytoryczną i zaangażowanie. Dziękujemy również za waszą pracę zawodową w minionym roku, była i jest ona nieoceniona zwłaszcza w dobie pandemii.

Po roku tak intensywnej, ale i zupełnie innej niż wcześniej, pracy udajemy się na zasłużony urlop, by po nowym roku wrócić i z podwójną siłą dalej realizować nasze cele.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia redakcja czasopism „Weterynaria w Praktyce, „Weterynaria w Terenie” i portalu vetkompleksowo.pl życzy Państwu by był to czas mimo wszystko, spędzony jak najlepiej i w miarę możliwości z najbliższymi. Mamy nadzieję, że te kilka dni w roku przyniesie upragnioną chwilę wytchnienia i spokoju. Życzymy również, aby Nowy Rok powitał nas łaskawiej niż poprzedni, byśmy wszyscy wrócili do ‘normalności’ i znowu mogli w pełni cieszyć się życiem, a my jako redakcja organizować dla was konferencje i warsztaty, ale przede wszystkim spotkać się ponownie po roku przerwy by dalej kształcić się, dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Życzymy wam dużo zdrowia i pogody ducha, aby problemy minionego roku odeszły w zapomnienie.

Do zobaczenia!

wesołych świąt, wesołych świąt, wesołych świąt

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.