XVI Kongres Problemy w Rozrodzie Małych Zwierząt - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

XVI Kongres Problemy w Rozrodzie Małych Zwierząt

Zapraszamy na kolejny XVI Kongres Problemy w Rozrodzie Małych Zwierząt, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28-29 listopada 2020 r. To już szesnasta edycja wydarzenia, które co roku zgromadzi specjalistów z dziedziny rozrodu. Mamy nadzieje, że będzie ono okazją do spotkania także w 2020 r.

Organizatorami wydarzenia są:

kongres problemy w rozrodzie małych zwierząt wrocław

  • Katedra Rozrodu, Wydział Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu
  • Wrocławskie Centrum Akademickie
  • Towarzystwo Biologii Rozrodu
  • Komitet Nauk Weterynaryjnych i Biologii Rozrodu PAN
  • Dolnośląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna
  • Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt

XVI Kongres Problemy w Rozrodzie Małych Zwierząt decyzją organizatorów został przeniesiony na listopad. Poniżej znajduje się krótka informacja, którą można znaleźć też na stronie www.rozrodwroclaw.pl:

„Chcemy zapewnić, że ciągle monitorujemy sytuację związaną z rozwojem pandemii COVID-19 w Polsce i na Świecie. Wiele wydarzeń naukowych i kulturalnych jest odwoływanych. Trudno przewidzieć, kiedy będzie możliwe spotkanie w licznym gronie, mamy jednak nadzieję, że pod koniec roku nasz życie „wróci do normy”. W związku z tym zadecydowaliśmy o przeniesieniu naszej październikowej konferencji na LISTOPAD.”

Zainteresowane udziałem w wydarzeniu osoby zapraszamy do kontaktu z Organizatorami oraz śledzenia bieżących informacji na profilu FB Kongresu.
W między czasie zapraszany do przypomnienia sobie jak wyglądał zeszłoroczny Kongres, którego „Weterynaria w Praktyce” miała zaszczyt być patronem medialnym.

Do zobaczenia w Centrum Naukowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (pl. Grunwaldzki 24)!

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.