Warsztaty Ortopedyczne Veterinary Instrumentation

Warsztaty Ortopedyczne Veterinary Instrumentation

23-24 lutego 2024 r. w Śremie odbyły się dwudniowe warsztaty praktyczne „Wprowadzenie do stabilizacji wewnętrznej”.25 lutego 2024 r. w Przychodni Weterynaryjnej Aura w Łochowie miały miejsce „Warsztaty praktyczne Chirurgia stawu kolanowego – zwichnięcie rzepki”.

Organizatorem obu spotkań była firma MEDiVET. Prelegentami i demonstratorami ćwiczeń byli doświadczeni praktycy w dziedzinie ortopedii: Nicci Meadows BVetMed CertAVP (GSAS) MRCVS oraz lek. wet. Rafał Bernacki.

Oba spotkania, pełne praktycznych ćwiczeń, pozwoliły uczestnikom zdobyć rzeczową wiedzę w zakresie stabilizacji wewnętrznej (kurs dla początkujących) oraz zgłębić tajniki metod operacji zwichnięcia rzepki (kurs dla zaawansowanych).

Uczestnicy warsztatów mieli okazję pracować z narzędziami Veterinary Instrumentation, które oferują najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania w medycynie weterynaryjnej.

Udział w organizacji warsztatów w Łochowie miał także personel Przychodni Weterynaryjnej Aura, z którym już kolejny raz firma MEDiVET współpracuje przy tej okazji.

Sponsorem wydarzenia była także firma Boehringer Ingelheim.

Wzajemne wsparcie i efektywna współpraca przyczyniły się do udanej organizacji obu wydarzeń!

Znajdź swoją kategorię

2643 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.