Webinary dla lekarzy weterynarii - nie możesz ich przegapić!

Webinary dla lekarzy weterynarii – nie możesz ich przegapić!

W najbliższym czasie mamy przyjemność zaprosić Państwa na dwa interesujące webinary weterynaryjne, które odbędą się na platformie ClickMeeting.

Webinar - "Leczenie złamań za pomocą hybrydowej stabilizacji wewnętrznej - zewnętrznej" - Gian Luca Rovesti

Pierwszy z nich odbędzie się 23 maja o godz. 18:00. Webinar skupi się na leczeniu złamań za pomocą hybrydowej stabilizacji wewnętrznej i zewnętrznej. Prowadzący dr Gian Luca Rovesti opowie uczestnikom o metodach: osteosyntezie wewnętrznej i osteosyntezie wewnętrznej, jak również o problemach związanych z zastosowaniem implantów. Wykład zostanie poprowadzony w języku angielskim. Zgłoś się do udziału w webinarze „Leczenie złamań za pomocą hybrydowej stabilizacji wewnętrznej – zewnętrznej”.

Webinar - "Czy jedna iniekcja meloksykamu po operacji jest wystarczająca w analgezji pooperacyjnej? Postępowanie przeciwbólowe po różnych zabiegach" - lek. wet. Robert Kraczkowski

Drugi webinar będzie z zakresu anestezjologii, a jego tematyka zostanie poświęcona iniekcji meloksykamu w analgezji pooperacyjnej. Prowadzący lek. wet. Robert Kraczkowski omówi postępowanie przeciwbólowe po różnych zabiegach. Webinar odbędzie się 28 maja o godz. 18:00. Zgłoś się do udziału w webinarze „Czy jedna iniekcja meloksykamu po operacji jest wystarczająca w analgezji pooperacyjnej? Postępowanie przeciwbólowe po różnych zabiegach”.

Zachęcamy do rejestracji i udziału w tych wartościowych wydarzeniach, które dostarczą Państwu cennej wiedzy na temat leczenia złamań i anestezjologii.

Webinary:

„Leczenie złamań za pomocą hybrydowej stabilizacji wewnętrznej – zewnętrznej” – 23 maja, godz. 18:00

„Czy jedna iniekcja meloksykamu po operacji jest wystarczająca w analgezji pooperacyjnej? Postępowanie przeciwbólowe po różnych zabiegach” – 28 maja, godz: 18:00

Znajdź swoją kategorię

2643 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.