Dzień psa na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

Dzień psa na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

Już jutro, tj. 29 czerwca 2024 r. w godzinach od 10:00 do 16:00 na terenie Uniwersyteckiej Polikliniki Weterynaryjnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, przy ul. Krakowskiej 2 w Rząsce odbędzie się „Dzień Psa”.

W trakcie wydarzenia będzie można zwiedzić Politechnikę z lekarzem weterynarii czy wziąć udział w wykładach tematycznych prowadzonych przez specjalistów z dziedziny m. in. behawiorystyki, parazytologii, żywienia i okulistyki zwierząt. Tegoroczni maturzyści będą mięli okazję dowiedzieć się dlaczego warto studiować weterynarię oraz wysłuchać wykładu na temat szczepień, który poprowadzony będzie przez dyrektora Politechniki – dr. hab. wet. Zbigniewa Arenta, prof. URK. Podczas trwającego Dnia Psa obecni będą również przedstawiciele Samorządu Studenckiego kierunku weterynaria. Dla przyszłych studentów weterynarii zaplanowano także stanowisko, na którym odbywać się będzie konkurs z nagrodami, dotyczący anatomii zwierząt.

Nie zabraknie też czegoś dla najmłodszych. W ramach wydarzenia przewidziano m. in. zajęcia amatorskie, gry i zabawy, a także różne atrakcje takie, jak malowanie twarzy. Uczestnicy będą mogli wypróbować system VR, ucząc się wykonywania zabiegu. Zaplanowano także pokazy, które przeprowadzi doświadczony trener psów.

Wstęp jest wolny , a na event będzie możliwość wejścia z własnym psem (wymagane będzie zabranie ze sobą kagańca i smyczy/szelek/obroży)!

Więcej na temat wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1143862690275461?active_tab=about

Znajdź swoją kategorię

2710 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy