ODWOŁANE - XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Euroregionu Beskidy - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

ODWOŁANE – XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Euroregionu Beskidy

Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna
Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna, Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna i Małopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna mają zaszczyt zaprosić na konferencję i XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Euroregionu Beskidy, które odbędą się w dniach 03-04 lutego 2023 r. w Dolnym Kubinie.

Poniżej baza noclegowa w Dolnym Kubiniu i okolicach (zakwaterowanie uczestników konferencji czy zawodów pozostaje w gestii zainteresowanych) –  lista (wykaz miejsc noclegowych wraz z numerami telefonów)

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Śl.I.L-W. (mail, telefonicznie) – podając imię, nazwisko, numer PWZ oraz informację czy zgłasza udział w konferencji, udział w zawodach narciarskich czy w obu powyższych przedsięwzięciach, w terminie do 24.01.2023 r.  Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa z podziałem na konferencja/zawody – jest to warunek obowiązkowy. Niezapisanie się skutkować będzie samodzielnym wykupieniem posiłków czy skipasów. Izby pokrywają koszty wyłącznie lekarzom weterynarii, którzy się zapisali.

Zapisy dokonuje Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna – telefonicznie 32 7261507, 668 351 759 lub mailowo biuro@izbawetkatowice.pl

Przewidywany program imprezy:

3 lutego 2023
14.oo-15.oo – rejestracja uczestników konferencji
15.oo-16.3o – sytuacja epizootyczna w Polsce, Czechach i Słowacji -wystąpienia Głównych Lekarzy Weterynarii Polski, Republiki Czeskiej, Słowackiej Republiki
16.30-18.oo – doświadczenia w zwalczaniu ASF i ptasiej grypy przez Inspekcję Weterynaryjną w Polsce
19.oo – ciepła kolacja plus poczęstunek, integracja lekarzy weterynarii Polski, Czech i Słowacji – zabawa taneczna


4 lutego 2023
9.oo-10.oo – rejestracja zawodników
10.oo-13.oo – zawody narciarskie (6 kategorii, 2 przejazdy)
13.oo-14.oo – wręczanie pucharów, dyplomów
14.3o – ciepły posiłek na stoku, zakończenie zawodów

Informujemy, że organizatorzy zawodów nie zapewniają ubezpieczenia w przypadku nieszczęśliwych wypadków na stoku. Ubezpieczenie się leży po stronie uczestników zawodów.
W przypadku ew. wypadku służby na stoku zapewniają pierwszą pomoc i dowóz do punktu opieki medycznej (szpital, przychodnia zdrowia), natomiast koszt leczenia leży po stronie poszkodowanego. O szczegółowe informacje w tej kwestii prosimy zwrócić się do swojego ubezpieczyciela.

Źródło: Zaproszenie do Dolnego Kubina 03-04.02.2023

Czytaj także: Podziel się dobrem z potrzebującymi zwierzakami i rośnij w siłę!

Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Znajdź swoją kategorię

2710 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy