Mistrzostwa Polski Miłośników Zwierząt i Lek. Wet. w golfie - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Mistrzostwa Polski Miłośników Zwierząt i Lek. Wet. w golfie

w golfa

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Edycji turnieju golfowego Miłośników Zwierząt będącym jednocześnie Mistrzostwami Polski Lekarzy Weterynarii w golfa, które odbędą się 26 czerwca 2021 r. na Szczecińskim polu golfowym Binowo Park. Pamiętajmy o tym, że turniej dedykowany jest dla wszystkich kochających zwierzęta-golfistów oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z golfem.

Pomimo pandemicznych utrudnień jesteśmy w stanie rywalizować sportowo z pełnym bezpieczeństwem i reżimem sanitarnym zachowując zasady gry. Tradycyjnie jak co roku planujemy dobrą zabawę i możliwości nauki gry w golfa dla wszystkich kochających nasze zwierzęta.

Można dokonywać zapisów na turniej golfistów przez stronę PZG (Polski Związek Golfa), natomiast każdy początkujący może zgłosić się na recepcję klubu Binowo Park (info@binowopark.pl)

Leonard Gugała
Lekarz Weterynarii
vetgolf@gugalawet.pl


Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie zdjęcia z poprzedniej edycji Mistrzostw!


Zapraszamy również do śledzenia naszego kalendarium, gdzie na bieżąco aktualizujemy i dodajemy wydarzenia ze świata weterynaryjnego.

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.