1 lipca obchodziliśmy dzień psa! - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

1 lipca obchodziliśmy dzień psa!

dzień psa
Dziś obchodzimy dzień psa!

Dzień psa to stosunkowo nowe święto, ustanowiono je dopiero w 2007 roku.

Dzień ten to swojego rodzaju hołd w kierunku naszych czworonogów. Warto zastanowić się dziś nad losem innych psów ‒ bezdomnych, potrzebujących, maltretowanych.

Nie bez powodu Dzień Psa przypada właśnie na 1 lipca, gdyż jest to początek okresu wakacyjnego i to właśnie wtedy najwięcej psów trafia do schroniska. Warto pochylić się dziś nad losem skrzywdzonych psów, które został porzucone, bo kolidowały z planami wakacyjnymi, znudziły się właścicielom, czy nie spełniały ich oczekiwań. Codziennie w naszym kraju działa wiele organizacji na rzecz psów, które walczą o ich lepszy los.

Podziękujmy dziś naszym czworonogom za bezgraniczną miłość jaką nas darzą i wsparcie, zwłaszcza w ciągu kilku ostatnich miesięcy.Dla naszych czytelników przygotowaliśmy również specjalny kod rabatowy na produkty dostępne w naszym sklepie dlaspecjalistow.pl, dotyczące leczenia i diagnostyki chorób psów.

Czytaj także: Zwiększony popyt na badania profilaktyczne po pandemii?

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.