Aktualności dotyczące Kongresu PSLWMZ - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

Aktualności dotyczące Kongresu PSLWMZ

kongres pslwmz
Informacja dla osób uczestniczących w XXIX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ:

Szanowni Państwo

Jak już informowaliśmy Państwa w zaproszeniu do uczestnictwa w Kongresie, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, jak również ze względu na nadal obowiązujący stan epidemii w naszym kraju – zgodnie z punktami 1.4.2 i 1.4.3 Regulaminu Uczestnictwa w XXIX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ, który każdy zgłaszający swoje uczestnictwo w Kongresie zaakceptował informujemy, że:

1. aby uczestniczyć w Kongresie, każdy uczestnik będzie musiał przy wejściu na teren Kongresu, okazać zaświadczenie o odbytym pełnym cyklu szczepień przeciw COVID-19 (forma papierowa lub forma elektroniczna) lub negatywny wyniku testu na COVID-19 wykonany w certyfikowanym laboratorium nie wcześniej niż 48 godzin przed datą rozpoczęcia Kongresu;

2. przebywając na terenie Kongresu, każda osoba zobowiązana będzie do używania maseczki ochronnej zasłaniającej usta i noc.

Prosimy z odpowiednim wyprzedzeniem przygotować stosowne zaświadczenia dokumentujące fakt zaszczepienia lub przeprowadzenia testu. Wymienione dokumenty będą sprawdzane przy pierwszym wejściu na teren Kongresu i dokumentowane na identyfikatorze uczestnika. Prosimy również o zaopatrzenie się w maseczki ochronne.

Na terenie kongresu nie będzie można wykonać testu na COVID-19.

Osoby, które nie będą spełniały jednego z ww. warunków nie będą mogły przebywać na terenie Centrum Kongresowego i uczestniczyć w Kongresie.

Organizator ma nadzieję, że uczestnicy Kongresu przyjmą ze zrozumieniem te małe niedogodności mające na celu zapewnienie uczestnikom maksimum bezpieczeństwa i spełnienie wymogów prawa.

Z Wyrazami Należnego Szacunku i do zobaczenia na Kongresie

lek. wet. Andrzej Lisowski
Prezes PSLWMZ


Źródło: Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt

kongres pslwmz kongres pslwmz

Komentarze

Znajdź swoją kategorię

2380 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Parazytologia
Parazytologia
reklama

Weterynaria w Terenie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.