Diagnozuj z nami! - Konferencja diagnostyczna i warsztaty - ZMIANA DATY - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Diagnozuj z nami! – Konferencja diagnostyczna i warsztaty – ZMIANA DATY

AKTUALIZACJASzanowni Państwo,

ze względu na sytuacje epidemiologiczną jesteśmy zmuszeni przełożyć naszą Konferencję i Warsztaty „Diagnozuj z nami!”, które miały się odbyć 5-6 lutego we Wrocławiu.

O nowym terminie spotkania poinformujemy Państwa w najbliższych dniach.

Redakcja


Redakcja czasopisma „Weterynaria w Praktyce” i portalu vetkompleksowo.pl ma zaszczyt zaprosić na Konferencję diagnostyczną Diagnozuj z nami!, która odbędzie się w dniach 5-6 lutego 2022 roku we Wrocławiu.diagnozuj z nami!
O sympozjumRolą lekarza jest właściwie rozpoznać objawy, zlokalizować je i wprowadzić terapię przyczynową lub objawową. Poza podstawowym badaniem fizykalnym współczesna medycyna oferuje bardzo wiele narzędzi diagnostycznych. Każdy lekarz weterynarii w miarę możliwości i potrzeb może wykonać między innymi analizę krwi, badania obrazowe, patomorfologiczne, mikrobiologiczne. Mnogość oferowanych badań i zaawansowanie technik wymaga coraz większej wiedzy, zarówno podstawowej, jak i specjalistycznej. Warto odświeżyć sobie wiadomości, ale także i poszerzyć wiedzę na temat najczęściej wykonywanych badań dodatkowych krwi, obrazowych czy dermatologicznych. Jakie testy wybrać, jak interpretować wyniki? Jak przygotować pacjenta do badania? Jak unikać artefaktów? To pytania, które zawsze odżywają w krytycznych momentach, gdy trzeba szybko podjąć decyzję. Dlatego w imieniu redakcji „Weterynarii w Praktyce”, zapraszam do udziału w konferencji i warsztatach. Mam nadzieję, że uda się odpowiedzieć na większość pytań, które Państwa nurtują.

dr n. wet. Wojciech Hildebrand

Poznaj naszych prelegentów:Dostępnych jest aż 5 wariantów udziału w Konferencji:

  • Udział w Konferencji diagnostycznej 2022
  • Udział w Warsztatach 2022 – Interpretacja wyników badań morfologicznych krwi
  • Udział w Warsztatach 2022 – Rozmazy krwi
  • Udział w Warsztatach 2022 – Warsztaty z USG
  • Udział w Warsztatach 2022 – Cytologia zmian skórnych


Możliwość zapisu i więcej informacji o Konferencji diagnostycznej i warsztatach Diagnozuj z nami! znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia

Zapraszamy 🐾

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.