Światowy Kongres Społeczności WSAVA 2021 - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Światowy Kongres Społeczności WSAVA 2021

Kongres WSAVA/FECAVA

WSAVA Global Community Virtual Congress 2021
odbędzie się w dnaich 13-15 listopada 2021 r.
Wszystkie sesje w jego ramach będą dostępne za pośrednictwem wirtualnej platformy udostępnionej uczestnikom przez organizatorów wydarzenia.

Niespodzianka od WSAVA!

Światowy Kongres WSAVA 2021 będzie wydarzeniem społecznościowym, jakie nigdy wcześniej się nie odbyło. Jego organizatorzy skupią się tym razem na prezentacji pracy wszystkich współpracujących z nią jednostek, które wspólnie tworzą globalne standardy diagnostyki i leczenia zwierząt. Międzynarodowa społeczność w dniach 11-15 listopada 2021 r. wirtualnie połączy swoje siły wobec ogromnych wyzwań jakie stworzyły dla niej zmiany, które nastąpiły w ostatnich dwóch latach zmagań z pandemiczną rzeczywistością.

Kongres zbiera się, aby poszerzyć wiedzę i standardy praktyki lekarzy weterynarii z całego świata. Przy okazji pojawia się szansa na nawiązanie kontaktów z ekspertami i specjalistami z szerokiego zakresu dziedzin medycyny. Możliwość tę poszerza dodatkowo udział w panelach dyskusyjnych, których celem jest dzielenie się globalnymi doświadczeniami praktyków z całego świata.

Zajrzyj do programu wydarzenia ->

Organizatorzy zapraszają do zajęcia swojego miejsca i bycia częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

Zbliża się termin wczesnej rejestracji na WSAVA 2021!

Do 12 października 2021 r. każdy lekarz weterynarii nalezacy do społeczności może skorzystać ze specjalnie przygotowanej promocji i zarejestrować się na wydarzenie w cenie 200 dolarów!

WSAVA wprowadziło również specjalne kategorie rejestracji dla studentów, pielęgniarek/techników weterynarii i krajów o niskich średnich dochodach, zapewniając przystępny dostęp do całej naszej globalnej społeczności. W tym wypadku wcześniejsza rejestracja kosztuje 50 dolarów!

Pielęgniarki i technicy weterynarii są cennymi członkami każdego zespołu weterynaryjnego. Aby wesprzeć ich rozwój zawodowy, Światowy Kongres Społeczności WSAVA uruchomi w ramach specjalny kanał wypełniony wykładami, które pomogą im poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Rejestrując się zyskujesz dostęp do:

  • wszystkich prezentacji i nagrań sesji,
  • wszystkich e-plakatów,
  • nawiązywania kontaktów innym praktykami,
  • udziału w dyskusjach na żywo z pytaniami i odpowiedziami.    

Na stronie wydarzenia można też nieco bliżej poznać mówców, którzy wygłoszą swoje wystąpienia na Kongresie WSAVA – Zobacz listę

Zarejestruj się już dziś!

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.