Targi VetMedica i Kongres VetForum przeniesione na 2021 rok - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Targi VetMedica i Kongres VetForum przeniesione na 2021 rok

Organizatorzy Targów VetMedica oraz Kongresu Praktyki Weterynaryjnej VetForum poinformowali, iż tegoroczna edycja wydarzeń zostaje przełożona na przyszły rok. Organizatorzy przekonują, że szanują obawy uczestników i najważniejsze w tej chwili dla nich są: troska o bezpieczeństwo i odpowiedzialność za zdrowie oraz dobry wizerunek Kongresu i Targów.

W związku z dynamicznie zmieniająca się sytuacją epidemiologiczną Zarząd firmy Interservis postanowił przełożyć termin realizacji Targów Medycyny Weterynaryjnej VetMedica oraz Kongresu Praktyki Weterynaryjnej VetForum na 17-18 kwietnia 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w Łodzi.

Jak mówi Prezes zarządu Paweł Babij, odwołanie tegorocznego spotkania to jedna z trudniejszych decyzji jaką przyszło podjąć organizatorom. Tym bardziej, że w tym roku, w trakcie trwania Targów i Kongresu, miało mieć miejsce szczególne wydarzenie ‒ „spotkanie po latach” z okazji 25 lat specjalizacji lekarzy weterynarii. Wyraził również nadzieję, że Kongres i Targi odbędą się w planowanym terminie, będą bezpieczne, inspirujące i przyniosą ogrom wiedzy przydatnej w praktyce weterynaryjnej.


Źródło: Oficjalne pismo

Czytaj także: Wydarzenia weterynaryjne odwołane z powodu epidemii

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.