VETID – najnowszy system identyfikacji i oznaczania szczepionych zwierząt - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

VETID – najnowszy system identyfikacji i oznaczania szczepionych zwierząt

Na rynku pojawiła się nowa jakość w oznaczaniu i identyfikacji szczepionych zwierząt. Żadna inna marka identyfikatorów nie jest tak zaawansowana technologicznie, jak VETID.

Dlaczego VETID?

Współtwórcą marki VETID jest osoba, która wprowadziła nowoczesność na rynku identyfikatorów, projektując od podstaw identyfikatory dogid: nazwę, wprowadzenie funkcji identyfikatora do zawieszki, jednolitą i unikalną numerację, bazę danych, infolinię oraz wszystkie usługi dodane: od powiadomienia o upływającym terminie szczepienia do kodów QR na zawieszce. Rzeczy, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez rynek, a większość z nich – zasymilowana przez konkurencję.

VETID idzie dalej!

Wierzymy w ciągły rozwój, dlatego w VETID wprowadziliśmy szereg usprawnień i nowych usług. Oparte na zebranym doświadczeniu pomogą i ułatwią używanie identyfikatorów zarówno lekarzom weterynarii, jak i właścicielom zwierząt.

Prerejestracja

Każdy zamówiony identyfikator jest już wstępnie zarejestrowany w bazie danych VETID i od razu przypisany do lecznicy. Co więcej, każdy właściciel zwierzaka sam dopisuje swoje dane kontaktowe w systemie. Dzięki temu lekarze weterynarii nie mają dodatkowej pracy, a pies jest do znalezienia już od razu po wyjściu z lecznicy.

Całodobowa infolinia

VETID, oprócz międzynarodowej wyszukiwarki internetowej, posiada również infolinię telefoniczną, działającą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Zmiana kształtu i rozmiaru

Początki zawieszek w Polsce zaczerpnęły inspirację z amerykańskiego systemu znakowania szczepionych zwierząt – system polegał na zmianie kształtu i koloru, które były zmieniane co roku. Po długiej analizie zrezygnowaliśmy ze zmiany kształtu, pozostając przy zmianie kolorów, które są o wiele lepiej rozpoznawalne z daleka niż różnica w kształcie. Przy okazji zmniejszyliśmy identyfikator tak, by dopasować go również do psów małych ras, które zdobywają coraz większą popularność.

N...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną subskrypcją.
zaloguj się zarejestruj się

Znajdź swoją kategorię

2679 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.