LuxVet24 – Polska chce uczestniczyć w konsolidacji rynku usług weterynaryjnych - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

LuxVet24 – Polska chce uczestniczyć w konsolidacji rynku usług weterynaryjnych

Dlaczego konsolidacja polskiego rynku usług weterynaryjnych jest nieunikniona i jakie plany mają globalni inwestorzy? Na ten temat rozmawiamy z panem Marcinem Halickim, szefem ogólnopolskiej platformy weterynaryjnej LuxVet24, dr Pawłem Kowalczykiem – autorytetem w dziedzinie weterynarii i właścicielem jednej z najstarszych klinik w Warszawie oraz ze strony inwestora – Piotrem Zajączkowskim, partnerem w Cornerstone Investment Management.

Marcin Halicki – posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży medycznej oraz diagnostycznej. Jako Prezes Zarządu grupy LuxMed był zaangażowany w opracowanie i realizację strategii dynamicznego rozwoju grupy, otwierania nowych placówek medycznych, uczestniczył także w budowie szpitala. Pomagał budować dwie medyczne spółki technologiczne. W LuxVet24 pełni funkcję Prezesa i odpowiada za rozwój platformy.


Lek. wet. Paweł Kowalczyk – autorytet w dziedzinie weterynarii oraz założyciel Kliniki Weterynaryjnej Bemowo, jednej z pierwszych prywatnych klinik weterynaryjnych w Warszawie, który będzie uczestniczył w inwestycji i wspomagał budowę Platformy.


Piotr Zajączkowski – partner w Cornerstone Investment Management, wiodącej w Europie Środkowo-Wschodniej firmie zarządzającej inwestycjami typu private equity.


Komentarze

Znajdź swoją kategorię

2376 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Parazytologia
Parazytologia
reklama

Weterynaria w Terenie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.