10 000€ dla młodych specjalistów: Grant GRMF - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

10 000€ dla młodych specjalistów: Grant GRMF

Inicjatywa Gustav Rosenberger Memorial Fund (GRMF), dedykowana pamięci dr. Gustava Rosenbergera, co roku oferuje grant w wysokości 10 000€ dla młodego, obiecującego lekarza weterynarii, z pierwszeństwem dla kandydatów z obszarów o ograniczonych możliwościach rozwoju w dziedzinie weterynarii bydła. Tegoroczny grant jest sponsorowany przez firmę Boehringer Ingelheim.

GRMF co roku przyznaje granty młodym i obiecującym lekarzom weterynarii, którzy napędzają postęp w medycynie bydła, pochodzą z kraju, w którym medycyna bydła wymaga dalszego rozwoju i zamierzają wykorzystać swoją wiedzę w tym kraju. Grant ma być wykorzystany na okres edukacyjny trwający co najmniej 3 miesiące w celu poszerzenia wiedzy kandydata na temat medycyny weterynaryjnej bydła, poprzez udział w kursach lub prowadzenie badań. Kandydatami do grantu GRMF są lekarze weterynarii pracujący w dziedzinie medycyny bydła, którzy ukończyli studia nie wcześniej niż 10 lat przed otrzymaniem grantu.

Co dwa lata grant GRMF będzie prezentowany na Światowej Konferencji Bujatrycznej W latach nieparzystych grant będzie wręczany w miejscu, o którym zadecyduje zarząd GRMF.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://gustavrosenberger.com/

Źródło: https://gustavrosenberger.com/

Znajdź swoją kategorię

2679 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Weterynaria w Terenie

Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.