Nowy termin Targów Vetmedica i Kongresu Praktyki Weterynaryjnej Vetforum - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Nowy termin Targów Vetmedica i Kongresu Praktyki Weterynaryjnej Vetforum

Jak poinformował Prezes zarządu INTERSERWIS Sp. z o. o. – Paweł Babij, zarząd spółki INTERSERWIS postanowił przełożyć Targi Vetmedica i Kongres Praktyki Weterynaryjnej Vetforum na inny termin z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Po konsultacjach z prelegentami, wystawcami oraz radą programową ustalono, że wydarzenia odbędą się 24-25 października 2020 roku.

Kongres Vetforum oraz Targi Vetmedica zapisały się na stałe w corocznym cyklu szkoleń lekarzy weterynarii, jednak ze względu na to, iż zdrowie uczestników jest obecnie priorytetem dla organizatorów, podjęto decyzje o ich przesunięciu w czasie.

Organizatorzy żywią nadzieję, że ich decyzja spotka się ze zrozumieniem wszystkich uczestników i zapraszają do współpracy w październiku.

Pismo: vetmedica.com.pl

Źródło: NOWY TERMIN VETFORUM

Czytaj także: Wydarzenia weterynaryjne odwołane z powodu epidemii

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.