Fundacja Help4herps – ratujemy gady - dołącz do nas! - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Fundacja Help4herps – ratujemy gady – dołącz do nas!

Fundacja Help4herps
fot. Fundacja Help4herps

Fundacja Help4herps to wyjątkowa inicjatywa stworzona przez lekarza weterynarii Przemysława Łuczaka. Zajmujemy się pomocą zwierzętom egzotycznym, w szczególności gadom.

Naszą misją jest nie tylko edukacja społeczeństwa na temat prawidłowej opieki i rosnącego problemu bezdomności zwierząt egzotycznych, ale także jako drudzy w Polsce otworzyliśmy azyl dla tych zwierząt. Na co dzień ratujemy je, ofiarujemy opiekę weterynaryjną, a gdy tylko są gotowe – znajdujemy nowy dom.

Spełniamy również rolę w minimalizacji zagrożeń związanych z coraz częstszym wypuszczeniem tych zwierząt. Pod naszą opieką znajdują się różnego rodzaju jaszczurki, węże, żółwie, a nawet pająki ptaszniki. Współpracujemy z wieloma lecznicami weterynaryjnymi, służbami miejskimi oraz hodowcami promując odpowiedzialną terrarystykę i odczarowując obraz gadów w społeczeństwie. 

Fundacja Help4herps

Link do zbiórki stałej Help4herps: 

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/help4herps

Komentarze

Znajdź swoją kategorię

1906 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

reklama

Weterynaria w terenie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.