Zaproszenie na The 1st European Congress on Applied Animal Sciences (ECAAS) - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Zaproszenie na The 1st European Congress on Applied Animal Sciences (ECAAS)

ECAAS
Organizatorzy zapraszają na The 1st European Congress on Applied Animal Sciences (ECAAS). Kongres kierowany jest do lekarzy weterynarii, naukowców, producentów sektora rolno-spożywczego, osób zainteresowanych opieką i użytkowaniem zwierząt, studentów oraz osób zarządzających rozrodem zwierząt.

Program uwzględnia trzy główne panele tematyczne tj.:

  1. Zdrowie i dobrostan zwierząt
  2. Produkcja zwierzęca i bezpieczeństwo żywności oraz 
  3. Wspomagany rozród zwierząt
ECAAS

Wydarzenie przewiduje udział około 200 osób z Polski i Europy w tym przedstawicieli Rządu.
Rejestracja na Kongres, który odbędzie się w dniach 27-30.09.2022 r. we Wrocławiu (Hotel Novotel Centrum) ruszyła 1.03.2022.
Informacje na temat wydarzenia pojawiać się będą sukcesywnie na stronie internetowej kongresu (www.ecaas-congress.com) i mediach społecznościowych (Facebook: https://fb.me/e/2ZqkbQyNi). 

Pytania można kierować na adres mailowy: congress.ecaas@gmail.com lub bezpośrednio na marcjanna.wrzecinska@zut.edu.pl.

Wszystkie przesłane do organizatorów abstrakty (termin do 5.08.2022) będą poddane recenzji i zostaną opublikowane w materiałach pokonferencyjnych. Będzie istniała również możliwość publikacji artykułów naukowych w partnerskich czasopismach, których listy zostaną ogłoszone wkrótce – trwają ustalenia z czasopismami.

Wszystkie informacje będą publikowane na stronie ECAAS: https://www.ecaas-congress.com oraz na facebookowym wydarzeniu i profilu:  https://fb.me/e/2ZqkbQyNi.

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.