Spełniajcie swoje marzenia! – wywiad z Foreign Vets #vetlife #vetpress - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

Spełniajcie swoje marzenia! – wywiad z Foreign Vets #vetlife #vetpress

fot. dzięki uprzejmości @foreignvets www.newgradvets.com

Dr Magdalena West i dr Patrycja Zimmermann to dwie niesamowite lekarki, które podjęły się wielu wyzwań, nostryfikowały swoje dyplomy i na co dzień mieszkają na drugim końcu świata – w Australii. Ich droga okazała się oszałamiająca oraz pełna wyzwań, a jej kolejne etapy można obserwować na ich profilu Foreign Vets na Instagramie. Obecnie swoimi działaniami w social mediach inspirują lekarzy z całego świata do spełniania swoich marzeń oraz wychodzenia ze strefy komfortu. Swoje doświadczenia i zdobytą wiedzę przekuły w www.newgradvets.com, gdzie wspólnie tworzą kursy dla studentów oraz absolwentów medycyny weterynaryjnej. Ich najnowszy produkt to ebook z radiologii klatki piersiowej, który pomaga w usystematyzowaniu wiedzy oraz nauce diagnozowania zdjęć rentgenowskich.

fot. dzięki uprzejmości Patrycji Zimmermann @foreignvets www.newgradvets.com

Patrycja ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, do Australii przeniosła się w 2016 r. Swoja karierę na Antypodach rozpoczęła w Melbourne, gdzie pracując w klinice GP, doskonaliła swoje umiejętności w zakresie interny oraz chirurgii. Z jej pasji wykiełkowała miłość do medycyny ratunkowej, w efekcie czego od kilku lat pracuje w klinikach intensywnej terapii. Obecnie jest zatrudniona w renomowanej klinice ratunkowej w Brisbane.

fot. dzięki uprzejmości Magdaleny West @foreignvets www.newgradvets.com

Magda studiowała na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Od razu po studiach wyruszyła do Nowej Zelandii, aby spełniać swoje marzenia o zamieszkaniu na drugiej półkuli. Zdobywając doświadczenie w klinikach GP, a następnie w klinikach intensywnej terapii, postanowiła rozwijać się w medycynie ratunkowej. Obecnie pracuje Melbourne w cenionej klinice ratunkowo-specjalistycznej w południowo-wschodniej Australii.

Komentarze

Znajdź swoją kategorię

2380 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Parazytologia
Parazytologia
reklama

Weterynaria w Terenie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.