Praca dla Lekarza weterynarii na Wyspie Man - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Praca dla Lekarza weterynarii na Wyspie Man

Klinika małych zwierząt Medicor Veterinary Practice poszukuje kolejnego (najlepiej) doświadczonego lekarza weterynarii chętnego zamieszkać i pracować na małej Wyspie Man. Wyspa Man leży pośrodku Morza Irlandzkiego. Mieszkańcy są przyjaźnie nastawieni, lubią spokojne spacery po okolicznych parkach, plażach i pagórkach i lubią też sporty ekstremalne, najlepiej motorowe!
praca dla lekarza weterynarii

My szukamy elokwentnego lekarza, który dołączy do naszego 10 osobowego zespołu. Czekamy na kogoś kto uwielbia psy i koty i inne mniejsze stwory. Wizyty naszych pacjentów odbywają się w przyjaznej, rodzinnej atmosferze i trwają około 30 minut. Często są okraszone żartami i śmiechem.

Sama klinika jest położona przy trasie na lotnisko w wiejskiej okolicy. Nasza lokalizacja jest znana wszystkim mieszkańcom, ponieważ mieścimy się niedaleko mostu wróżek (Fairy Bridge).

Uwielbiamy nowości techniczne i inwestujemy w sprzęt diagnostyczny. Ciągle się rozwijamy i rozrastamy. Mimo, że jest to mała wyspa nie brakuje tu przypadków z zakresu chirurgii miękkiej (kochają tu wszelkiej wielkości buldogi) i ortopedycznej.

Nasz idealny kandydat to gaduła ‒ specjalista i miłośnik zwierząt i ludzi!

Pensja jest uzależniona od doświadczenia, ale nasza oferta zaczyna się od £40.000 rocznie z niskim progiem podatkowym (max 20%) jako że Wyspa Man jest uznawana za raj podatkowy.

Dodatkowo inwestujemy w naszych pracowników i mamy dodatkowe środki na kursy i szkolenia.

Oprócz standardowego urlopu gwarantujemy obowiązkowy dzień wolny w urodziny.

Klinika pracuje od poniedziałku do piątku. Sobota i Niedziela ‒ dyżur telefoniczny na zmiany co kilka tygodni. Nikt nie lubi pracować w weekend, ale jak mus to mus i za to też płacimy więcej, żeby dało się odłożyć na ciekawe wakacje (50% stawki serwisu OOH/operacji dla Lekarza, który przyjmie pacjenta)

Dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna!

CV i list motywacyjny prosimy przysyłać na medicor.recruitment@yahoo.com

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.