Jak usprawnić pracę lecznicy weterynaryjnej poprzez korzystanie z internetowej platformy zamówień?
Korzystanie z internetowej platformy zamówień pomaga szybciej i efektywniej zarządzać lecznicą weterynaryjną. O opinię na temat pracy z systemem zamówień MEDiVET zapytaliśmy lek. wet. Justynę Kniołę.
W jaki sposób system do składania zamówień MEDiVET może pomóc lekarzowi weterynarii?
Przede wszystkim istnieje możliwość złożenia zamówienia w dowolnym momencie, o każdej porze dnia i nocy. Zdarzają się sytuacje, gdy przypomnę sobie o czymś dopiero w domu, po godzinach pracy. Produkty zamawiane w późnych godzinach wieczornych otrzymuję przy najbliższej dostawie. Na etapie składania zamówień pomocny jest również podgląd zdjęć produktów. Zyskuję pewność, że zamawiam to, czego w danej chwili potrzebuję. Wybór ułatwiają rozbudowane opisy zamawianych produktów, stanowią one doskonałą bazę wiedzy na ich temat.
Czy korzysta Pani z wyszukiwarki, która umożliwia znalezienie produktów, np. według wskazań leczniczych, substancji czynnych czy gatunków zwierząt?
Oczywiście, bardzo często – szczególnie, kiedy szukam odpowiednika jakiegoś leku. Taka wyszukiwarka to spore ułatwienie i oszczędność czasu.
Z jakich funkcjonalności platformy zamówień MEDiVET jeszcze Pani korzysta?
Zawsze zaglądam do Hitów cenowych – czyli okresowych promocji. Bardzo często trafiam na wyjątkowo atrakcyjne oferty.
Poza tym korzystam z łatwego dostępu do faktur i należności, dzięki czemu mogę szybko sprawdzić, czy wszystkie zobowiązania są uregulowane. Mam również podgląd bieżących płatności, co ułatwia znacząco zarządzanie lecznicą.
Czy zamawiane produkty docierają do Pani na czas?
Tak, jestem bardzo zadowolona z czasu dostaw i dostępności produktów.
Czy ciężko było przestawić się Pani na nowy system zamówień? Jak ocenia Pani platformę zamówień MEDiVET w porównaniu z systemami konkurencji?
W porównaniu z innymi systemami do składania zamówień, szczególnie z zakresu weterynarii, platforma MEDiVET posiada unikalne rozwiązania, które w znaczny sposób ułatwiają i usprawniają proces zaopatrzenia lecznicy. Jest zdecydowanie jednym z lepszych systemów zamówień.
Już od początku korzystanie z nowego systemu nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Bardzo płynnie się przestawiłam. System jest wyjątkowo czytelny i przejrzysty.
Czy mogłaby Pani wskazać 3 największe zalety platformy zamówień MEDiVET?
Szybkość wyszukiwania – po wpisaniu pierwszych liter pojawiają się proponowane leki wraz ze zdjęciami – na ich podstawie łatwo znaleźć produkty. Istnieje też możliwość zawężenia wyników na podstawie wskazań, substancji czynnych czy producenta.
Informacja o dostępności – informacja tu i teraz, czy jestem w stanie mieć dany produkt, kiedy i w jakiej cenie. Przydaje się to szczególnie wtedy, gdy klient przychodzi z pytaniem o konkretną rzecz.
Oszczędność czasu – ponieważ w dalszym ciągu wielu lekarzy składa zamówienia telefonicznie, konsultanci często są zajęci. MEDiVET oczywiście oddzwania, ale kiedy potrzebuję sprawdzić dostępność czy cenę, od razu wiem, że platforma poradzi sobie z tym jeszcze szybciej.
Właśnie dlatego polecam wszystkim platformę MEDiVET. Nawet jeżeli ktoś, podobnie jak ja, rzadko korzysta z komputera, poradzi sobie łatwo z jej obsługą. System jest naprawdę bardzo intuicyjny!
Więcej informacji o platformie zamówień i rejestracja na stronie www.medivet.pl.
Mogą zainteresować Cię również
Znajdź swoją kategorię
2843 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 23 kategorii tematycznych
Weterynaria w Terenie
Mykotoksyny – ukryty wróg w hodowli bydła mlecznego
W ostatnich dekadach hodowla bydła mlecznego przeszła znaczącą transformację. Dzięki zaawansowanej selekcji genetycznej i udoskonalonym praktykom żywieniowym wydajność mleczna krów imponująco wzrosła. Jednak ten postęp nie jest pozbawiony wyzwań, wysokowydajne krowy okazały się bardziej podatne na różnorodne schorzenia metaboliczne i reprodukcyjne. W tym kontekście mykotoksyny zyskały na znaczeniu jako istotny, choć wciąż nie w pełni […]
Kulawizna u bydła mlecznego (choroba Mortellaro). Skuteczne zwalczanie zapalenia skóry palca dzięki naturalnemu rozwiązaniu
Biodevas Laboratoires opracowała PIETIX – rozwiązanie w 100% naturalne, mające na celu zwalczenie zapalenia skóry palca u bydła mlecznego.
Czynniki wpływające na kolonizację mikrobiomu i dojrzałość układu pokarmowego prosiąt oraz jego prawidłowe funkcjonowanie
Streszczenie Odsadzanie to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu prosiąt, który powoduje u nich ogromny stres i towarzyszy mu uszkodzenie morfologii oraz przepuszczalności jelit, a także wpływa na skład mikrobiomu. Ponadto po odsadzeniu następuje zmiana żywienia prosiąt. Różne rodzaje składników odżywczych, tj. włókno, węglowodany i białko, są fermentowane w jelicie przez różne mikroorganizmy. Zmiany w […]
Opieka stomatologiczna nad starszymi końmi
Streszczenie Stan jamy ustnej u koni geriatrycznych często stanowi ogromne wyzwanie dla lekarzy weterynarii. Problemy z zębami w tej grupie wiekowej często wiążą się z dużą bolesnością, dlatego najważniejszym zadaniem lekarzy weterynarii jest umiejętność rozpoznania i postępowania terapeutycznego. Abstract Oral cavity condition in geriatric horses frequently presents a great challenge for veterinarians. As dental issues […]
Praktyka w terenie – jak zabezpieczyć się na wypadek stanów zagrożenia życia lub zdrowia zwierzęcia
W trakcie praktyki świadczonej w terenie wskazane jest zabezpieczenie lekarza weterynarii na nieprzewidziane sytuacje, w tym związane z zagrożeniem życia i zdrowia zwierząt. Pomocne w tej kwestii będzie prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, odbieranie zgód od właścicieli zwierząt na przeprowadzenie zabiegów, operacji czy innych czynności. W artykule przedstawiam, jakie inne zabezpieczenia stosować na wypadek stanów zagrożenia życia […]
Wiek ma ogromne znaczenie podczas stawiania diagnozy
Lek. wet. Justyna Domagała tytuł inżyniera zootechniki uzyskała w 2016 r., a tytuł lekarza weterynarii – w 2019 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Po studiach swoją wiedzę poszerzała podczas stażu w Szpitalu dla Koni Equivet, w którym później uzyskała zatrudnienie. W latach 2021-2024 swoją pracę skupiała na internistycznym leczeniu koni oraz pogłębianiu wiedzy na […]
Echa 32. Kongresu Bujatrycznego w Cancun
Po raz kolejny odbył się Światowy Kongres Bujatryczny. Tym razem jego 32. edycja miała miejsce w tropikalnym Cancun w Meksyku. Ta cykliczna impreza miała swoją premierę w 1960 roku w Hanowerze i co 2 lata (z jedynym wyjątkiem podczas trwania pandemii COVID-19) gromadzi w jednym miejscu bujatrów z całego świata. Podczas tegorocznej edycji do miasta […]