Hurtownia weterynaryjna online – MEDiVET rozwija Platformę Zamówień o aplikację na iOS i Android - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Hurtownia weterynaryjna online – MEDiVET rozwija Platformę Zamówień o aplikację na iOS i Android

MEDiVET – partner biznesowy lekarzy weterynarii w dostarczaniu produktów, usług i wydarzeń edukacyjnych, umożliwił zaopatrzenie lecznicy weterynaryjnej przez aplikację Platformy Zamówień na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Hurtownia weterynaryjna online – zamówienia w dowolnym miejscu i czasie

Umożliwienie zaopatrzenia lecznicy przez aplikację znacznie zwiększa komfort zakupów wśród klientów dotychczas składających zamówienia przez stronę internetową, bądź tradycyjnie – podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem działu sprzedaży. Tym samym lekarze weterynarii otrzymują możliwość zaopatrzenia swojej lecznicy bez ograniczeń – w dowolnym miejscu i czasie.

Aplikacja, którą trzema kliknięciami dodasz do ekranu głównego

Aplikacja Platformy Zamówień MEDiVET nie musi być pobierana i instalowana ze sklepów z aplikacjami (choć wersja na Androida jest również dostępna w Google Play).

Aby z niej skorzystać, wystarczy raz odwiedzić stronę internetową platformy zamówień i dodać skrót aplikacji do ekranu głównego urządzenia mobilnego. Dla urządzeń z systemem iOS funkcja ta dostępna jest obecnie wyłącznie na przeglądarce Safari.

Instrukcję dodawania aplikacji do ekranu głównego umieszczono na stronie logowania do platformy, po kliknięciu w przycisk „Jak zainstalować aplikację”. Kolejno z listy rozwijanej umieszczonej pod przyciskiem należy wybrać przeglądarkę, z której korzystamy.

Poniżej przedstawiony został proces dodawania skrótu aplikacji do ekranu głównego dla przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox– w przypadku urządzeń z systemem Android oraz Safari – dla urządzeń z systemem iOS.

Szybka i prosta rejestracja

Klienci, dotychczas korzystający z Platformy Zamówień MEDiVET, do aplikacji logują się za pomocą posiadanego już identyfikatora i hasła. Nowi użytkownicy mogą wygenerować numer klienta i hasło wypełniając formularz rejestracyjny w aplikacji lub na stronie internetowej. Po weryfikacji zgłoszenia użytkownik otrzymuje dostęp do usługi.

Sprawne wyszukiwanie spośród ponad 8500 tys. produktów

Użytkownicy aplikacji otrzymują kilka możliwości wyszukiwania spośród ponad 8500 produktów, w których znajdziemy m.in. lecznicze produkty weterynaryjne, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, narzędzia chirurgiczne, diety weterynaryjne, karmy bytowe i suplementy. Do ich dyspozycji udostępniono m.in.:

  • vademecum leczniczych produktów weterynaryjnych z wysokiej jakości zdjęciami,
  • podział na kategorie produktów,
  • możliwość filtrowania według gatunku zwierząt, substancji czynnych, wskazań leczniczych czy nazwy producenta,
  • szybki dostęp do ulubionych i ostatnio przeglądanych produktów.

Łatwy dostęp do faktur oraz integracja z programem Klinika XP

Wszystkie faktury są przechowywane w sekcji płatności systemu, a dostęp do nich jest bardzo intuicyjny. Dodatkowo klienci mają możliwość szybkiego i bezpiecznego importowania faktur bezpośrednio z Platformy Zamówień MEDiVET do programu Klinika XP.

Podsumowanie

Aplikacja Platformy Zamówień MEDiVET jest mobilną wersją systemu dostępnego dotychczas na komputery osobiste. Z uwagi na zachowaną pełną funkcjonalność w zestawieniu z wersją desktop, użytkownicy otrzymali dodatkowe i bardzo użyteczne narzędzie do kompleksowego zaopatrzenia lecznicy weterynaryjnej, które uniezależnia ich od miejsca i czasu składania zamówienia.

Bardzo mocną stroną aplikacji – tak jak jej siostrzanej wersji desktopowej – jest wyszukiwarka, która wraz z możliwościami filtrowania znacząco skraca czas odnalezienia produktów i składania zamówienia.

Finalnie zachowanie porządku w fakturach zakupowych umożliwia integracja z popularnym programem księgowym Klinika XP.

Platforma Zamówień MEDiVET dostępna jest na:

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.