23 kwietnia to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

23 kwietnia to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

dzień książki
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest corocznie 23 kwietnia. Święto to zostało ustanowione przez UNESCO w 1995 roku w celu promowania czytelnictwa, ochrony własności intelektualnej oraz popularyzowania idei wolności wypowiedzi i wyrażania siebie przez pisanie.

Dzień ten jest okazją do uhonorowania twórców literatury, którzy poprzez swoje dzieła przyczyniają się do rozwoju kultury i edukacji. To również dobry moment, aby podkreślić wagę ochrony praw autorskich, które pozwalają autorom na korzystanie ze swoich prac i czerpanie z nich zysków.

dzień książki

W wielu krajach na całym świecie obchodzenie tego dnia wiąże się z różnymi inicjatywami, takimi jak organizowanie targów książek, konkursów literackich, spotkań autorskich oraz akcji promujących czytelnictwo i ochronę praw autorskich.

Zachęcamy do skorzystania z promocji na książki w naszym sklepie dlaspecjalistow.pl

Od dziś do niedzieli włącznie z kodem:

KSIĄŻKA23

otrzymacie rabat -10% na wszystkie książki z działu WETERYNARIA.

dzień książki

Komentarze

Znajdź swoją kategorię

2380 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Parazytologia
Parazytologia
reklama

Weterynaria w Terenie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.