XXIX Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

XXIX Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ

Szanowni Państwo,

po rocznej przerwie spowodowanej pandemią SARS-CoV-2, chciałbym z wielką przyjemnością zaprosić Państwa na XXIX Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ, który odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2021 roku. Już tradycyjnie miejscem Kongresu będzie Centrum Kongresowe Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29.

Kongres odbędzie się w formie stacjonarnej. Jednak jako Organizatorzy ‒ ze względu na nadal obowiązujący stan epidemii w naszym kraju ‒ najprawdopodobniej będziemy zmuszeni wymagać od chcących uczestniczyć w Kongresie zaświadczenia o pełnym zaszczepieniu przeciw koronawirusowi lub ujemnego wyniku testu w kierunku SARS-CoV-2 (wykonanego w certyfikowanym laboratorium nie wcześniej niż 48 godzin przed rozpoczęciem Kongresu). Wspomniane zaświadczenia będą kontrolowane przy wejściu na teren Kongresu. Osoby niespełniające tego warunku nie będą mogły przebywać na terenie Centrum Kongresowego i uczestniczyć w Kongresie.

Jednak sądzimy, że dla Koleżanek i Kolegów nie będzie to żadnym utrudnieniem, a przygotowany program z nawiązką zrekompensuje to drobne utrudnienie.

Tegoroczny Kongres to:
– warsztaty i specjalistyczne seminaria w piątek 19.11.2021
– Masterclass – zajęcia specjalistów dla specjalistów w sobotę 20.11.2021
– 5 sesji wykładowych (w tym 1 dla techników) w sobotę 20.11.2021
– 6 sesji wykładowych (w tym 1 dla techników) w niedzielę 21.11.2021
– ponad 60 wykładów prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców światowej sławy
– sesja plakatowa
– kontakt z Wystawcami

W imieniu Zarządu PSLWMZ oraz naszego Głównego Partnera, firmy Hill’s Pet Nutrition, serdecznie zapraszamy Państwa do Łodzi.

lek. wet. Andrzej Lisowski
Prezes PSLWMZ

Szczegóły i rejestracja: https://pslwmz.conrego.pl/

Zobacz relację z poprzedniej edycji KongresuKongres PSLWMZ w Łodzi już za nami!

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.