VetForum i VetMedica przeniesione na 2022 r. - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

VetForum i VetMedica przeniesione na 2022 r.

vetforum

XVI edycja Targów Medycyny Weterynaryjnej VetMedica oraz X Kongres Praktyki Weterynaryjnej VetForum zostały przeniesione wspólną decyzją uczestników oraz prelegentów na kwiecień 2022 r.

Na głównej stronie wydarzenia można już odczytać pojawiający się komunikat dotyczący przesunięcia tego wydarzenia na kolejny rok. Kongres oraz targi odbędą się w dniach 23-24 kwietnia 2022 w Hali Expo-Łódź – al. Politechniki 4. Jak informują organizatorzy decyzją Ministra Zdrowia miejsce wydarzenia ponownie zostało przekształcone w tymczasowy szpital i wyłączone ze swojej statutowej działalności.

Organizatorzy, na czele z Pawłem Babijem, Prezesem Zarządu INTERSERVIS Sp. z o. o., wyrażają nadzieję na to, że uda się nam wszystkim spotkać bezpiecznie i bez przeszkód w przyszłym roku.

Tekst komunikatu dostępny jest na stronie internetowej http://vetforum.com.pl/ oraz w galerii poniżej.Czytaj także: Zakaz stosowania wielu grup antybiotyków nie wejdzie w życie

Galeria

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.