Światowy Dzień Kota 2021, wybór Kociarza Roku 2020 - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Światowy Dzień Kota 2021, wybór Kociarza Roku 2020

Światowy Dzień Kota to wyjątkowa okazja do celebrowania szacunku i sympatii do kotów, oraz ich właściwego odpowiedzialnego traktowania.
światowy dzień kota
fot. istock

Miesięcznik Cztery Łapy od kilku lat jest oficjalnym organizatorem Wyborów Kociarza Roku w ramach obchodów Światowego Dnia Kota. W tym ogólnopolskim plebiscycie najpierw zgłaszane są osoby do nominacji. Następnie wybierane są trzy osoby nominowane, które mają szczególne zasługi w zakresie pomocy kotom najbardziej potrzebującym i w działaniach edukacyjnych.

W wyniku głosowania internetowego na cztery-lapy.pl wyłaniany jest zwycięzca, który otrzymuje pamiątkowy dyplom i statuetkę z brązu zaprojektowaną specjalnie na tę okazję, autorstwa artysty rzeźbiarza Arkadiusza Latosa. Laureat i osoby nominowane otrzymują nagrody od partnerów wydarzenia.

Z uwagi na sytuację epidemiczną w tym roku uroczystość wręczenia statuetki i nagrodzenia nominowanych odbędzie się on line, z możliwością łączenia z nominowanymi i partnerami wydarzenia.

Data i miejsce:
17 luty godz. 12.00 – Klinika Weterynaryjna VETRIVER, Laski k. Waszawy 

Statuetkę wręczy pomysłodawca obchodów Światowego Dnia Kota i Wyborów Kociarza Roku, wiceprezes organizacji World Cat Federation, Pełnomocnik do Spraw Ochrony Zwierząt Wojciech Albert Kurkowski.

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.