Nowoczesne i skuteczne rozwiązania tworzone z miłości do zwierząt - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Nowoczesne i skuteczne rozwiązania tworzone z miłości do zwierząt

JM SANTE
JM Sante to młoda, polska firma specjalizująca się w opracowywaniu preparatów farmaceutycznych dla zwierząt. Troska o dobro i zdrowie pacjentów oraz dążenie do dostarczenia nowoczesnych i skutecznych rozwiązań doprowadziły do stworzenia specjalistycznych linii preparatów: POLISEPT VET, VET PROTECTOR oraz POLIDERM. Różnorodność i wysoka skuteczność produktów, które zapewniają wsparcie postępowania profilaktycznego oraz leczenia chirurgicznego, stomatologicznego, okulistycznego i dermatologicznego sprawia, że preparaty firmy JM Sante to niezbędni asystenci w gabinetach weterynaryjnych.

Linia POLISEPT VET złożona jest z preparatów wspomagających leczenie i pielęgnację wszelkiego rodzaju ran. Bogata oferta produktów tej linii zapewnia wsparcie na każdym etapie gojenia wszelkiego rodzaju ran, a także w postępowaniu z oparzeniami. Poliheksanidyna, która jest składnikiem preparatów jest aktualnie jedną z najczęściej rekomendowanych substancji w leczeniu ran, a o jej bezpieczeństwie mówią wszystkie najnowsze doniesienia naukowe. Preparaty linii Polisept Vet zostały stworzone, by wspierać profesjonalistów w codziennej praktyce lekarsko-weterynaryjnej.

Linia VET PROTECTOR to uzupełniające się produkty weterynaryjne. Komplementarna pielęgnacja i ochrona, jaką zapewniają preparaty linii gwarantuje ich wysoką skuteczność, która jest stale potwierdzana przez setki lekarzy weterynarii. Szeroka gama produktów linii Vet Protector umożliwia rozpoczęcie terapii w gabinecie weterynaryjnym oraz jej kontynuację przez właściciela w domu. Preparaty, które znalazły się w tej linii dbają o prawidłowy stan i zdrowie jamy ustnej, uszu oraz oczu czworonożnego pacjenta.

Linia POLIDERM zapewnia specjalistyczne preparaty, które w codziennej pielęgnacji dbają o zdrową skórę i lśniącą sierść zwierząt. Produkty przeznaczone są również do pielęgnacji skóry ze skłonnością do łupieżu, dermatoz i stanów zapalnych tła grzybiczego. Odpowiednio dobrany skład preparatów przywraca równowagę mikrobiologiczną skóry, gwarantuje jej oczyszczenie, likwiduje nieprzyjemny zapach oraz łagodzi podrażnienia i dba o właściwe nawilżenie skóry. W przypadku problemów dermatologicznych najlepsze efekty przynosi naprzemienne stosowanie preparatów.

JM Sante dba o to, by produkty marki, dzięki wykorzystaniu bieżących osiągnięć naukowych oraz innowacyjnych standardów leczenia, cechowała najwyższa jakość, skuteczność oraz różnorodność oferty, będąca odpowiedzią na rozmaite potrzeby pacjentów. Jako polska firma doskonale rozumie potrzeby polskiego rynku. Dzięki ciągłemu kontaktowi ze środowiskiem weterynaryjnym i śledzeniu najnowszych trendów i osiągnieć oferta produktów jest stale poszerzana.

Więcej informacji dotyczących firmy oraz jej oferty dostępnych jest na stronach: www.jmsante.pl, www.polisept.pl, www.vetprotector.pl, www.poliderm.pl

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.