24.04. będziemy obchodzić Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

24.04. będziemy obchodzić Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii

W tym roku Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii będzie obchodzony już po raz 22! Święto to zostało ustanowione przez Światowe Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii (World Veterinary Association) w 2000 r. i co roku obchodzone jest w ostatnią sobotę kwietnia. W tym roku Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii wypada 24 kwietnia.

Celem Światowego Dnia Lekarzy Weterynarii jest uświadamianie społeczeństwa na temat tego jak ważnym, potrzebnym i odpowiedzialnym zawodem jest zawód Lekarza Weterynarii. Należy podkreślić, że Lekarz Weterynarii troszczy się zarówno o zdrowie zwierząt, jak i ludzi, dba o dobrostan zwierząt, bezpieczeństwo żywności i produktów pochodzenia zwierzęcego, ale też ma swój udział w ochronie zdrowia publicznego.

By stać się lekarzem weterynarii potrzeba ogromu samozaparcia i motywacji, oraz oczywiście nauki. To między innymi dlatego Lekarzom Weterynarii należy się ogromny szacunek i podziw za ich pracę i poświęcenie.

Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii
Dziś redakcja czasopism Weterynaria w Praktyce, Weterynaria w Terenie i portalu vetkompleksowo.pl chce życzyć wszystkim Lekarzom Weterynarii w dniu ich święta wszystkiego co najlepsze. Samych szczęśliwych rozwiązań, niesłabnącej pasji do zawodu.

Przyjmijcie również w prezencie kod rabatowy do naszego sklepu dlaspecjalistow.pl:

VETLIFE

Z powyższym kodem otrzymacie -25% na wszystkie produkty z kategorii „Weterynaria

Dziękujemy, że jesteście!

Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii

*Promocja trwa w dniach 23-27 kwietnia

Komentarze

Znajdź swoją kategorię

1906 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

reklama

Weterynaria w terenie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.