Pierwsza wirtualna konferencja AVMA! - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Pierwsza wirtualna konferencja AVMA!

konferencja

Pod koniec sierpnia odbędzie się wirtualna konferencja AVMA. Na początku czerwca AVMA ogłosiło, że pod koniec sierpnia odbędzie się pierwszy zjazd AVMA Virtual Convention, który ma być okazją do wzajemnej inspiracji, doskonalenia zawodowego i ciekawej rozmowy z uczestnikami.

Stowarzyszenie odwołało swoją Konferencję AVMA 2020, która miała odbyć się 27 lipca – 4 sierpnia w San Diego przez wzgląd na epidemię stawiając na czele zdrowie i bezpieczeństwo uczestników. Od 1863 roku Konferencja AVMA została odwołana tylko 3 razy ‒ w czasie II Wojny Światowej w 1945 roku, podczas wybuchu epidemii pryszczycy w 1914 roku oraz z powodu błędnej daty w powiadomieniach o konferencji w 1874 roku.

8 czerwca AVMA wysłała wiadomości drogą elektroniczną z zaproszeniem wszystkich członków AVMA do zapisania się na wirtualne spotkanie AVMA Virtual Convention 2020 Powered By You, które odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia.

Dr Angela King-Herbert, przewodnicząca Komitetu Edukacyjnego Konferencji AVMA, powiedziała, że stowarzyszenie musi znaleźć odpowiednią platformę wirtualną, która zapewni uczestnikom pełne uczestnictwo w spotkaniu ‒ Chcieliśmy nie tylko zaoferować doskonałe warunki kształcenia ustawicznego, które można zwykle znaleźć na Konwencji AVMA, ale także mieć salę wystawową, przemówienie programowe, przyjęcia dla absolwentów i koncert oraz wszystkie inne wydarzenia zwykle spotykane na Konwencji, które sprawiają, że jest ona tak ciekawa.

Wirtualna Konferencja będzie trwać 2,5 dnia, zamiast 4,5 jak to zwykle bywa przy Konferencji odbywającej się stacjonarnie.

Uczestnicy wirtualnej konwencji mogą zyskać do 21 godzin akredytacji kształcenia ustawicznego, ucząc się od ekspertów w szerokim wachlarzu internetowych formatów. Wirtualna konferencja będzie oferować sesje na gorące tematy, takie jak pandemia COVID-19 i konopie indyjskie oraz tradycyjne tematy związane z medycyną zwierząt towarzyszących, żywności zwierzęcej i medycyny koni, zarządzania praktyką, rozwoju zawodowego.

Jak możemy przeczytać w zaproszeniu ‒ Łączymy ze sobą cały świat zawodowy, aby na nowo poznać, kształcić się i cieszyć się sobą, wciąż pozostając na odległość. Łączymy się w sieci z kolegami z branży, nawiązujemy nowe znajomości i poznajemy innych pasjonatów. Jeśli jesteś częścią społeczności weterynaryjnej to należysz do AVMA Virtual Convention!

Wśród interaktywnych wydarzeń znajdą się: codzienne atrakcje, koncert AVMA, sala wystawowa, przyjęcia dla uczestników, wieczór dla techników weterynaryjnych, codzienne zajęcia poprawiające samopoczucie oraz nauka o wschodzie słońca i lunch.

Dowiedz się więcej o Wirtualnej Konferencji AVMA.Źródło: AVMA Virtual Convention coming in late August

Czytaj także: Podróżowanie z psem i kotem – współpraca opiekunów z lekarzami weterynarii

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.