Marka Husse z nowym ambasadorem - Małgo Bekas - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Marka Husse z nowym ambasadorem – Małgo Bekas

husse
Husse Polska, lokalny oddział szwedzkiego producenta wysokiej jakości produktów dla psów, kotów oraz koni, nawiązało współpracę z nowym ambasadorem – Małgo Bekas.


Husse obecne od 14 lat na polskim rynku, promuje zdrowe żywienie psów i kotów, wspiera lokalne inicjatywy, a porad z zakresu wychowania, żywienia i zdrowia pupili udziela na swoim blogu. Od teraz te działania będzie również rozwijać wspólnie z Małgo Bekas, trenerką psów i założycielką projektu Mam psa. I co teraz?.

Jako założycielka Fundacji Pies OD-nowa zajmuje się także szkoleniem i przygotowaniem do adopcji psów z problemami. Małgo swoje szkolenia i treningi psów opiera na ich naturalnej motywacji. Promuje pewność siebie i stymuluje psy w relacji aktywny pies – pasywny przewodnik. Poza tym dba o zdrową kondycję psów. Od kilku lat organizuje również profesjonalne kursy i webinary, marzy o pracy w ogrodach zoologicznych i szkoleniu psów dla niepełnosprawnych. Hasłem przewodnim Mam psa. I co teraz? jest „uczymy kochać mądrze”. Jej eksperckie komentarze i cenne porady znajdziecie w Kąciku Wiedzy Husse oraz w mediach społecznościowych Husse Polska.

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.