Kongres WSAVA/FECAVA w nowym formacie - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

Kongres WSAVA/FECAVA w nowym formacie

Skorzystaj z wyjątkowej szansy do pogłębienia swojej wiedzy!

Kongres WSAVA/FECAVA, który będzie miał miejsce w Warszawie w dniach 21-24 marca 2021 r. staje się wydarzeniem hybrydowym.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do Warszawy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w kongresie, jednak jeśli z jakiegoś powodu ograniczenia w podróżowaniu utrudnią komukolwiek dotarcie do Polski, może skorzystać z możliwości dołączenia do reszty uczestników dzięki połączeniu online.

Dzięki temu każdy lekarz weterynarii będzie mógł skorzystać z oferty edukacyjnej kongresu, niezależnie od tego w jakiej części świata się znajduje.

Jak zapewniają organizatorzy hybrydowy kongres WSAVA/FECAVA zapewni angażujące i ekscytujące doświadczenie, zarówno dla osobistych, jak i wirtualnych delegatów. Oprócz oglądania wykładów, jako uczestnik online, będzie można przeglądać plakaty, wirtualną wystawę i uczestniczyć w wyjątkowych sesjach WSAVA, w tym w sztandarowym wykładzie kongresu – Shaping the Future.

WSAVA, która reprezentuje ponad 200 000 lekarzy weterynarii zajmujących się zwierzętami towarzyszącymi na całym świecie, podejmuje wyzwanie, które rzucił jej koronawirus i chce zapewnić szansę do edukacji wszystkim lekarzom weterynarii.

„Wierzymy, że oferowanie modelu hybrydowego jest najlepszym sposobem na zapewnienie, że cała nasza globalna społeczność weterynaryjna będzie mogła skorzystać z doświadczenia i wiedzy naszych prelegentów. Oznacza to, że gdziekolwiek jesteś na świecie, możesz teraz łatwo dołączyć do nas na Kongres WSAVA/FECAVA! Czekamy na Was wszystkich!”

Aktualizacje dotyczące stawek rejestracyjnych, programu i wszystkiego, co zainteresowane udziałem osoby muszą wiedzieć o wirtualnej platformie, będą dostępne już wkrótce!

Najświeższe informacje można znaleźć zawsze na stronie kongresu!

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.