EDINA VETCARE GROUP poszukuje pracownika - Vetkompleksowo - serwis Weterynarii w Praktyce

EDINA VETCARE GROUP poszukuje pracownika

EDINA

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która tak jak my kocha zwierzęta i będzie wraz z nami współtworzyć najwyższe standardy obsługi Pacjenta w sieci przychodni weterynaryjnych w całej Polsce. Obecnie szukamy kandydatów do placówek w Warszawie (i okolicach), Łodzi, Krakowie i Gdyni.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzinną firmą tworzącą unikatowy model ogólnopolskiej sieci placówek weterynaryjnych łączących zalety funkcjonowania w organizacji z zachowaniem lokalnego charakteru dostosowanego do potrzeb i oczekiwań klientów.

Czego oczekujemy?

Nasz idealny Kandydat to osoba, która posiada dyplom lekarza weterynarii, chce związać swoją karierę zawodową z leczeniem zwierząt towarzyszących oraz pragnie rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Co oferujemy?

  • Realną możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w nowocześnie wyposażonych i zarządzanych placówkach
  • Dostęp do szkoleń, kursów specjalistycznych, udział w sympozjach naukowych, dofinansowanie nauki
  • Umowę o pracę lub inną uzgodnioną formę zatrudnienia

Jeśli chcesz do nas dołączyć prosimy o wysłanie CV na adres: michal.smilgin@edina.pl do dnia 17.12.2021r.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, odwiedź naszą stronę internetową – www.edina.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”

EDINA EDINAA

Komentarze

Znajdź swoją kategorię

2250 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Diagnostyka
Diagnostyka
reklama

Weterynaria w Terenie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.