lek. wet. Mateusz Hebel - Vetkompleksowo – serwis dla lekarzy weterynarii

lek. wet. Mateusz Hebel

Lek. wet. Mateusz Hebel ‒ specjalista radiologii weterynaryjnej. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Absolwent studiów podyplomowych „Nowoczesne narzędzia diagnostyki medycznej i terapii” na Politechnice Krakowskiej. Diagnostyką obrazową zajmuje się od kilkunastu lat. Wieloletni pracownik Kliniki Weterynaryjnej dr. Dariusza Niedzielskiego we Wrocławiu. W latach 2007-2021 nauczyciel akademicki na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Obecnie pracuje w Pracowni Rezonansu Magnetycznego Katedry i Kliniki Chirurgii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Wykładowca w ramach studium specjalizacyjnego z weterynaryjnej diagnostyki obrazowej prowadzonej przez Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, w Lublinie oraz Państwowy Instytut Weterynaryjny w Puławach.

Sprawdź artykuły autora

Znajdź swoją kategorię

2380 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 22 kategorii tematycznych

Parazytologia
Parazytologia
reklama

Weterynaria w Terenie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.